Jeżeli nie słyszałyście wcześniej o kultowym już serum z zawartością witaminy C od The Ordinary, to z przykrością musimy poinformować was, że na rozpoczęcie tej znajomości jest już za późno. To produkt, który pokochały kobiety i gwiazdy na całym świecie. Wyróżniała go najwyższa jakość dostępna w bardzo przystępnej cenie (ok 45 zł). Niestety, zgodnie z najnowszym oświadczeniem założyciela firmy Deciem (która w portfolio swoich marek poza The Ordinary, oferowała także brandy NIOD, czy Hylamide) wraz z innymi hitami, kosmetyk przestanie być dostępny w sprzedaży. Jak zapowiedział Brandon Truaxe, produkty znikną z rynku na przynajmniej na dwa miesiące.

W zaskakującym oświadczeniu opublikowanym na Instagramie, Trauxe dodaje między innymi:

„To ostatni post Deciem. Od tej pory zawiesimy wszelkie działania aż do odwołania, czyli najprawdopodobniej na okres najbliższych dwóch miesięcy. Proszę, wszystko co mówię  potraktujcie poważnie. (…) Wszyscy powiązani z funkcjonowaniem firmy, mają na swoim koncie działalność przestępczą związaną z malwersacjami finansowymi, a często także dużo poważniejsze przestępstwa.”

Rozchwiana i bardzo chaotyczna wypowiedź twórcy marki The Ordinary pozostawia wiele znaków zapytania. Jako wierne fanki kosmetyków z oferty giganta Deciem, obiecujemy bacznie obserwować rozwój wydarzeń i informować o wszelkich (całkiem prawdopodobnych) zwrotach akcji!

Uwaga! Na kosmetyki amerykańskiego koncernu, możecie spróbować zapolować jeszcze w wybranych sklepach internetowych oraz na Allegro. Radziłybyśmy jednak za bardzo z tym nie zwlekać, bo wg wiarygodnych źródeł, internetowa lista oczekujących na kultowe serum z linii The Ordinary liczy… 25 tysięcy osób! Jako alternatywę wybrałyśmy kilka innych produktów tego typu, które naszym zdaniem niemalże dorównują hitowi od Deciem. Zerknijcie poniżej!