Kosmetyki Gigi Hadid x Maybelline już są hitem! Modelka, która może pochwalić się 36 milionami obserwatorów na instagramie, sygnuje swoim imieniem i nazwiskiem nową paletę produktów do makijażu od amerykańskiej marki. Premiera projektu Gigi Hadid x Maybelline odbyła się wczoraj i już wiemy, że wyprzedała się w ok. 90 minut! 

Chcesz wyglądać jak jedna z najpopularniejszych modelek w branży? Paleta Gigi Hadid x Maybelline jest zatem dla ciebie. Produkt składa się z ulubionych produktów starszej siostry Belli Hadid: cieni do powiek, rozświetlacza, bronzera, pomadki, różu do policzków oraz tuszu do rzęs. A wszystko to w delikatnych, różowych i neutralnych kolorach, pasujących do wielu kobiet. Cena? 29,99 funtów, czyli ok. 145 zł. W Wielkiej Brytanii Gigi Hadid x Maybelline można było kupić na stronie internetowej Boots i to właśnie tam padł rekord sprzedaży. Amerykanki kupią ją w drogeriach Ulta. Mamy nadzieję, że palety Gigi Hadid x Maybelline będą dostępne również w Polsce!

Przypomnijmy, Gigi Hadid podpisała kontrakt reklamowy z Maybelline w 2015 roku. Na swoim koncie ma także współpracę z Tommy'm Hilfigerem.

Kosmetyki Gigi Hadid x Maybelline >>

#tbt to the day @gigihadid gave the #gigixmaybelline collection her seal of approval.

Post udostępniony przez Maybelline New York (@maybelline)

Sealed with a kiss from the collection creator herself, @gigihadid. #gigixmaybelline

Post udostępniony przez Maybelline New York (@maybelline)