Krem z ceramidami i ekstraktem z pomarańczy Skinreneval od Fuemo jest jak nowy początek dla odbudowy cery. Regeneracja, która zaczyna się w głębokich warstwach skóry powoduje, że twarz jest wygładzona, wypoczęta i odmłodzona. 

W tym artykule: 
Krem na noc Skinreneval z ceramidami - działanie 
Krem Skinreneval - składniki aktywne

Krem na noc Skinreneval z ceramidami - działanie 

Krem od polskiej marki Fuemo, który nazywany jest nocną metamorfozą, to sesja regeneracyjna dla skóry. Zaawansowany krem na noc to dawka dogłębnego nawilżenia. Krem podczas snu wnika w struktury skóry, dostarczając składników odżywczych, tym samym przyczyniając się do usprawnienia naturalnych procesów naprawczych. 

Krem Skinreneval odbudowuje barierę hydrolipidowa, co sprawia, że idealnie sprawdzi się jako pielęgnacja cery suchej. Dzięki kremowi skóra staje się bardziej sprężysta i elastyczna. Synergiczne działanie peptydów i ceramidów wzmacnia strukturę skóry, co przyczynia się do redukcji linii i drobnych zmarszczek. 

Krem Skinreneval - składniki aktywne

Ekskluzywne składniki aktywne zawarte w kremie koncentrują się wokół intensywnej regeneracji oraz nawodnienia skóry, tak aby twarz wyglądała na promienną i wypoczętą. Pierwszym z nich są ceramidy NP, które działają jak cement łączący komórki naskórka, są jak tarcza ochronna przed czynnikami zewnętrznymi. Ceramidy stanowią fundament komponentu lipidowego, który wpływa na regenerację, zwiększenie elastyczności skóry oraz poprawę nawilżenia. Składnik szczególnie cenny w pielęgnacji cery suchej. 

Kolejnym na liście składników jest ekstrakt z pomarańczy. To skarbnica antyoksydantów, które są ważnym składnikiem w pielęgnacji anti aging. Ekstrakt z pomarańczy wydobywa z cery naturalny blask, spowalnia procesy starzenia i wspiera odporność skóry. Jego działanie w kremie wzmacnia także dawka witaminy E, która także znana jest z właściwości antyoksydacyjnych. 

Trójcząsteczkowy kwas hialuronowy gwarantuje wielopoziomowe nawilżenie skóry, jego działanie obejmuje także poprawę elastyczności. Składnik zapobiega utracie wody, dzięki czemu osiągnięty jest efekt odświeżenia. Aquaxtrem, czyli wyciąg z korzenia rabarbaru dodatkowo wzmacnia działanie kwasu hialuronowego, stymulując naturalne mechanizmy nawilżające skórę. 

Nocą nasz organizm regeneruje się, by być gotowym na wyzwania kolejnego dnia. Podobnie jest z naszą skórą, warto zadbać o to, b ten czas na odpoczynek był zaopatrzony w odpowiednią pielęgnację, aby cieszyć się rano efektem pełnym młodzieńczego blasku. Dla dopełnienia pielęgnacji regeneracyjnej polecam wam także lekki krem na dzień, aby wzmocnić kurację nawilżającą. Oto kilka perełek od polskich marek, na które warto zwrócić uwagę.