Eyeliner to ciężki orzech do zgryzienia, szczególnie gdy nie mamy wprawy w malowaniu idealnej kreski na oku. Zrobiona idealnie wygląda świetnie, ale precyzyjne przeciągnięcie cienkim pędzelkiem po powiece jest trudne i nierzadko wymaga dużej cierpliwości. A jednak tzw. “kocie oko” czy nawet lekkie podkreślenie linii rzęs dodaje wiele uroku i urozmaica codzienny, a także wieczorowy makijaż. Klasyczna kreska eyelinerem to zawsze dobry pomysł, niezależnie od okazji. Nie trzeba daleko szukać, żeby znaleźć ten odpowiedni. Najlepszą rekomendacją zawsze są polecenia specjalistów, a tak się składa, że ten, który jest doceniany w USA, to eyeliner polskiej marki w kremie. Chodzi o bestsellerową, czarną konturówkę Inglot, która rozkochała wizażystów gwiazd za granicą, a u nas wciąż pozostaje niedoceniona. Czas to zmienić. 

Eyeliner w kremie Inglot, który uwielbiają makijażyści “Euforii” i wizażysta Kim Kardashian

Kogo chociaż raz nie zachwycił makijaż klanu Kardashian-Jenner? Można nie być fanem ich estetyki, ale jedno trzeba przyznać: słynne siostry (oraz ich mama Kris) zawsze mają perfekcyjne makijaże i kreują trendy (nie wspominając o autorskich kosmetykach). Niewiele osób wie, że za te doprecyzowane make-upy odpowiada Ariel Tejada, który jest fanem eyelinera o kremowej formule polskiej marki Inglot. Makijażysta wybrał ten kosmetyk na słynne after party po Oscarach i pomalował nim Kim Kardashian. Czarną konturówką nr 77 zachwyciła się również Doniella Davy, która korzystała z niej na planie popularnego serialu “Euforia”. 

Czym zachwyca eyeliner Inglot? Przede wszystkim kryjącą i wodoodporną formułą oraz idealną pigmentacją (w kuluarach mówi się o tym, że jest to najbardziej napigmentowany eyeliner na rynku). Posiada również wszystkie cechy, które są pożądane przy pracy na planie, ale przydają się również w codziennym makijażu, to znaczy: szybko schnie, nie rozmazuje się i jest bardzo łatwy w aplikacji, co oznacza, że każdy będzie w stanie namalować nim (przynajmniej) przyzwoitą kreskę na powiece. Co więcej, formuła eyelinera Inglot nie zbiera się w załamaniach i nie odbija od powiek. Wystarczy precyzyjny pędzelek, aby podkreślić linię rzęs lub wyczarować perfekcyjne kocie oko. 

Eyeliner w kremie – na te produkty warto zwrócić uwagę

Jakie jeszcze eyelinery są trwałe i warte uwagi? Poniżej wskazujemy te, które zdecydowanie sprawdziły nam się w makijażu na co dzień i tym na specjalne okazje.