Joanna Kulig w stylizacji od polskiej projektantki [Cannes 2022]

Joanna Kulig postanowiła pojawić się w stylizacji od polskiej projektantki Magdy Butrym na rozdaniu nagród „Women in Motion”, honorujących podnoszenie świadomości na temat roli i problemów kobiet w przemyśle filmowym. Gwiazda postawiła akcent na kolor, wybierając czerwony oversize’owy garnitur Butrym, który połączyła z różową koszulą oraz szpilkami z połyskującym szpicem. Stylizację aktorki uzupełniały gładko upięte włosy i makijaż podkreślający oczy.

 

 

Joanna Kulig zachwyca swoimi stylizacjami

Na premierze filmu "Final Cut (Coupez!)", który jednocześnie otwierał 75. Festiwal Filmowy w Cannes, Joanna Kulig zaprezentowała się w czarnej sukni Armani. Na tradycyjną sesję  z fotoreporterami, aktorka zamiast na czerń, postawiła na pudrowy róż. Innym znanym domem mody, w stylizacji którego pojawiła się aktorka był Dior - Kulig na premierę filmu „Ojciec, żołnierz, syn"  wybrała biały garnitur francuskiej marki.

Joanna Kulig na festiwalu filmowym w Cannes 2022

Aktorka na Festiwalu Filmowym w Cannes zasiada w jury konkursu Un Certain Regard, czyli sekcji poświęconej młodym twórcom, filmowym objawieniom i kinu autorskiemu, promującej kino o oryginalnej tematyce i formie. 

"To wielkie przeżycie być tu w jury. I mam wrażenie, że historia zatoczyła koło. Byliśmy tu w Cannes w 2018 roku z „Zimną wojną”. I od tego czasu dużo się wydarzyło, i w moim życiu, i na świecie. To wspaniale wrócić w innej roli. Będąc w jury, jestem na festiwalu od samego początku do samego końca. Mam możliwość wymiany myśli, spotkań z twórcami. (...) To bardzo interesujące, że mogę to obserwować” – mówiła aktorka w rozmowie z RMF FM.