Smartwach prawdę Ci powie 

I dodatkowo zmotywuje do regularnej aktywności fizycznej. Dużo chętniej wchodzi się na matę, jeśli w każdej minucie treningu możemy dokładnie sprawdzić jego efektywność. A sportowy asystent Huawei Watch 3, którego możesz nosić na nadgarstku, obsługuje ponad 100 trybów treningu - 19 profesjonalnych dyscyplin halowych i na świeżym powietrzu oraz 85 trybów niestandardowych. Smartwatch automatycznie wykrywa 6 najpopularniejszych rodzajów ćwiczeń i zaczyna mierzyć czas, dystans, ilość spalonych kalorii i fazę treningu, w której jesteśmy. Dodatkowo, w aplikacji Huawei Zdrowie na Twoim smartfonie zegarek będzie zbierał wszystkie ćwiczenia i ich parametry, a tym samym udostępni Ci możliwość analizowania postępów. 

W temacie statystyk - te dotyczące codziennej aktywności zaskoczą Cię już po pierwszym dniu korzystania z zegarka. Nie, nie jesteś tak aktywna, jak Ci się wydaje. Huawei Watch 3 mierzy każdy Twój krok, a także rozciąganie czy wymachy rękami do góry i regularnie przypomina, że już czas wstać z krzesła i nieco się rozruszać. Postępowanie według jego wskazówek to najłatwiejsza rzecz jaką możesz zrobić, aby nieco poprawić swoją kondycję. 

Wszystkie dane dotyczące codziennej aktywności zapisywane są w aplikacji Huawei Zdrowie. Monitorować postępy możesz jednak nie tylko w zakresie treningów, spalonych kalorii czy liczby wykonanych kroków i okresów aktywności, ale również jakości snu, poziomu stresu i wielu innych parametrów. 

Na alarm zdrowiu 

Huawei Watch 3 to również wielki przyjaciel zdrowia. Smartwach został wyposażony w udoskonaloną technologię monitorowania tętna, a także czujnik ciepła skóry, dzięki któremu możesz szybko i wygodnie sprawdzić, czy Twoja temperatura nie jest podwyższona. Zegarek umożliwia również precyzyjny pomiar saturacji, nawet w niskich temperaturach i na dużych wysokościach. I nie, nieustanne działanie wszystkich tych funkcji wcale nie sprawia, że Huawei Watch 3 szybko się rozładowuje. Smartwatch jest niezwykle wydajny - po pełnym naładowaniu będzie działał przez 5 dni bez potrzeby użycia ładowarki

Dodatkowo, jeśli Huawei Watch 3 wykryje upadek, natychmiast przełączy się w tryb awaryjny i powiadomi wskazany uprzednio kontakt. Z kolei po 5-krotnym naciśnięciu przycisku "w górę" zegarek nawiąże automatyczne połączenie ze służbami ratunkowymi, dlatego warto mieć go przy sobie przez całą dobę - dosłownie. Bo Huawei Watch 3 może towarzyszyć nam również w trakcie snu! Jak jakościowy jest? Ile czasu śpimy głębokim snem? Dlaczego wstajemy zmęczeni? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w aplikacji Huawei Zdrowie i... już nigdy nie pójdziesz do łóżka bez zegarka na nadgarstku. 

To jeszcze nie wszystko, co potrafi ten smartwach - więcej informacji o Huawei Watch 3 znajdziecie TUTAJ