Mijały kolejne miesiące, a Gigi Hadid  utrzymywała swój stan w tajemnicy. Gdy wszystko się wydało i fani modelki dowiedzieli się, że Amerykanka zostanie mamą zapragnęli zobaczyć, jak teraz wygląda ich idolka. Niestety gwiazda wybiegów postanowiła, że nie będzie pokazywać swojego nowego stanu, przyznała potem, że na świecie są przecież ważniejsze rzeczy niż jej ciąża. Dziś w końcu możemy zobaczyć najnowsze fotografie Hadid. Są przepiękne!

Gigi Hadid pokazała ciążowy brzuszek! Modelka ujawniła przepiękną sesję ciążową. Zdjęcia są zachwycające

Sesje ciążowe są bardzo popularne wśród przyszłych mam, a na zdjęcia tego typu zdecydowała się też Gigi Hadid. Czarno-białe fotografie są niesamowite. Pełne klasy i pokazują piękno Gigi, jako przyszłej mamy. Za kadry odpowiada duet Luigi & Lango oraz Gabriella Karefa-Johnson, a makijaż to dzieło Erin Parsons, wizażystki marki Maybelline.

Przypomnijmy, ojcem dziecka Hadid jest Zayn. W lutym 2020 roku, a dokładnie w Walentynki, Gigi przyznała, że znów spotyka się z wokalistą. Ich związek (z przerwami) trwa już kilka lat. Gigi i Zayn są oficjalnie razem od listopada 2015 roku i w tym czasie wystąpili razem w teledysku "Pillowtalk" promującym solowy album Malika. W połowie kwietnia 2018 roku Amerykanka i starszy o dwa lata wokalista napisali na swoich kanałach społecznościowych, że postanowili zakończyć tę relację. Trzy miesiące później para jednak wróciła do siebie i... znów się rozstała, by kolejny raz nawiązać relację na przełomie 2019 i 2020 roku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gigi Hadid (@gigihadid) Sie 26, 2020 o 6:09 PDT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gigi Hadid (@gigihadid) Sie 26, 2020 o 6:07 PDT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gigi Hadid (@gigihadid) Sie 26, 2020 o 6:06 PDT