Cały świat gratuluje im! Katy Perry i Orlando Bloom zostali dumnymi rodzicami małej dziewczynki. O tym, że gwiazda muzyki spodziewa się córki, wiadomo już od kilku miesięcy, gdy artystka w kwietniu zamieściła zdjęcie narzeczonego z podpisem "it's a girl".  Dziś już wiemy, jakie imiona dostała dziewczynka. 

Katy Perry i Orlando Bloom zostali rodzicami! Znamy imię dziecka, a aktor pokazał pierwsze zdjęcie noworodka

O tym, że Katy Perry urodziła napisała na swoim Twitterze organizacja UNICEF, której ambasadorami są Amerykanka i Orlando Bloom. Z wpisu możemy dowiedzieć się, że córka pary otrzymała imiona Daisy Dove. Na zdjęciu widać malutką rączkę noworodka i dłonie dumnych rodziców, którzy dziękują za słowa miłości i proszą o wsparcie organizacji, która ma na celu wspierać dzieci i przyszłe matki.  

To pierwsze dziecko Katy Perry i drugie Orlando Blooma. Aktor ma już syna z poprzedniego małżeństwa z Mirandą Kerr. Chodzi o urodzonego w 2011 roku Fylnna Christophera Blooma. Informację o ciąży artystka ujawniła w marcu tego roku, gdy do sieci trafił nowy klip Katy do utworu "Never Worn White". Pod koniec wideo mogliśmy zobaczyć ciążowy brzuszek gwiazdy!

To niejedyna dobra wiadomość dla fanów Katy Perry. 28 sierpnia do sprzedaży trafi jej najnowszy album "Smile"! Takiego idealnego zgrania czasu chyba nie spodziewała się sama gwiazda. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Orlando Bloom (@orlandobloom) Sie 26, 2020 o 9:31 PDT

Katy Perry i Orlando Bloom: historia związku

Katy Perry i Orlando Bloom zaczęli spotykać się w 2016 roku, jednak rok później rozstali się. Powodem był brak zaangażowania ze strony aktora. Jednak gwiazd wróciły do siebie w styczniu 2018 roku, a do zaręczyn doszło 14 lutego 2019 roku. 

W wywiadzie dla Capital FM z czerwca 2019 roku, piosenkarka wreszcie opowiedziała o swoich zaręczynach z aktorem. "To było w Walentynki i pamiętam, że musiałam pracować cały dzień - spotkaliśmy się więc dopiero na kolacji we włoskiej restauracji. Docieram tam i widzę, że Orlando jest świeżo ogolony, nie ma swoich butów tenisowych... Pomyślałam sobie wtedy: 'Aha, coś się dzieje!'". Po jedzeniu para wsiadła do helikoptera i tam właśnie Orlando Bloom poprosił Katy Perry o rękę. "Potem wylądowaliśmy na tym samym budynku, zeszłyśmy schodami na dół, a w restauracji była już cała rodzina, przyjaciele i więcej kwiatów niż widziałam w życiu" - dodała celebrytka.

Będzie to drugie małżeństwo dla obojga. Katy Perry wyszła za mąż w 2010 roku za Russella Branda, jednak związek przetrwał niecały rok. Orlando Bloom był mężem sławnej modelki w latach 2010-2013.