Dua Lipa na Grammy Awards 2020

Słynna wokalistka była jedną z prezenterek podczas gali przyznającej złote gramofony w Staples Center. Na ten wieczór Dua Lipa wybrała minimalistyczną kreację od Alexandra Wanga. Subtelną biel przełamano mocnym makijażem w niebieskim odcieniu. Dodatkowo, do swojej stylizacji Lipa dobrała elegancką biżuterię, a włosy uczesano w stylu lat 90. Artystce na gali partnerował jej chłopak, Anwar Hadid, czyli młodszy brat Gigi i Belli Hadid. 

Kontrowersyjne i najbardziej zaskakujące stylizacje gwiazd na Grammy Awards 2020 >>

Dua Lipa na Grammy Awards 2020

Ariana Grande na Grammy Awards 2020

O tej sukni mówią wszyscy! Ariana Grande wie jak przyciągnąć uwagę - artystka wybrała gigantyczną suknię Giambattista Valli w odcieniu gołębiej szarości. Na gali Grammy Awards 2020 towarzyszyli jej rodzice, Joan Grande oraz Edward Butera. Artystka nominowana w pięciu kategoriach zaśpiewała na scenie swoje ostatnie hity - "Imagine", "My Favorite Things", "7 Rings", "Thank U, Next". Potem Grande zdecydowała się na zmianę stylizacji - Ariana pojawiła się w zielonej sukni Givenchy. 

Ariana Grande na Grammy Awards 2020

Rosalía na Grammy Awards 2020

Rosalía to kolejna gwiazda na Grammy Awards, która zdecydowała się na stylizację z metką "Alexander Wang". Karminowy odcień tej skórzanej sukienki był idealnie dobrany do urody 26-letniej Hiszpanki. Artystka została doceniona w kategorii "Best Latin Rock, Urban or Alternative Album". 

Rosalia na Grammy Awards 2020

Lizzo na Grammy Awards 2020

31-letnia gwiazda była nominowana w aż ośmiu kategoriach, ale nagrodę Grammy zdobyła za "Best Pop Solo Performance", "Best Urban Contemporary Album" i "Best Traditional R&B Performance". Na czerwonym dywanie pozowała w białej sukni Atelier Versace oraz biżuterii Lorraine Schwartz.

Lizzo na Grammy Awards 2020