Szczęśliwcem, który zdobył jej serce jest Callum Turner, 33-letni aktor najlepiej znany z roli w filmach z serii "Fantastyczne zwierzęta". Para została zauważona podczas wspólnego tańca na imprezie z okazji premiery nowego serialu telewizyjnego Turnera, "Masters of the Air".

Materiał wideo uzyskany przez TMZ pokazuje ten ulotny moment - i chociaż wideo nie jest zbyt wyraźne, tajemniczy mężczyzna w kadrze ma na sobie garnitur uderzająco podobny do tego, który Turner miał na sobie na czerwonym dywanie tego wieczoru. Sprawa nabrała rumieńców, gdy reporterzy zaczepili Turnera wychodzącego z imprezy. Zapytany o rzekomy taniec, aktor zaśmiał się, nie dementując ani nie potwierdzając niczego.

"To dopiero początek, ale najwyraźniej są na tyle poważnym związkiem, że przyszła na jego wielkie wydarzenie. Była na premierze, by go wspierać", ujawnił Page Six wtajemniczony informator.

To nie pierwszy raz, kiedy Turner jest w centrum uwagi. Oprócz wyczekiwanego serialu wojennego, produkowanego przez Toma Hanksa i Stevena Spielberga, Brytyjczyk występuje również w najnowszym filmie George'a Clooneya "The Boys in the Boat". Wcześniej pojawił się w dwóch częściach serii "Fantastyczne zwierzęta", a także przeżył głośny romans z Vanessą Kirby, która wcielała się w księżniczkę Małgorzatę w serialu "The Crown" od 2016 do 2017 roku.

Dua Lipa była wcześniej związana z Romainem Gavrasem, a para zadebiutowała na czerwonym dywanie w lipcu 2023 roku. Według doniesień, para prawdopodobnie rozstała się w grudniu.