Gdy do sieci trafiła wieść o rozpadzie związku Shayk i Coopera, media na całym świecie szukały powodu tego rozstania. Rosjanka dzielnie wspierała swojego partnera wszystkich uroczystościach związanych z filmem "Narodziny gwiazdy". Czyżby miarka się przebrała? Tego nikt nie wie, ale przez kolejne tygodnie oboje byli uważnie obserwowani przez paparazzi. Pół roku później Irina w końcu uchyliła rąbka tajemnicy...

Irina Shayk pierwszy raz skomentowała swój związek z Bradleyem Cooperem. Co powiedziała? >>

Irina Shayk pierwszy raz skomentowała swój związek z Bradleyem Cooperem. Co powiedziała?

Powodem wyznania był wywiad z Iriną Shayk dla brytyjskiej edycji Vogue. Modelka jest gwiazdą ostatniej okładki tego popularnego magazynu, a w trakcie rozmowy z dziennikarzem została zapytana wprost o swój głośny związek z Bradleyem Cooperem. "Uważam, że we wszystkich dobrych relacjach dajesz to, co masz najlepsze i najgorsze. Dwie świetne osoby nie muszą stworzyć idealnej pary" - przyznała Rosjanka.

"Myślę, że mieliśmy sporo szczęścia, że mogliśmy doświadczyć tego, co było nam dane. Życie bez B to nowe terytorium"

Irina Shayk przyznała się, jak radzi sobie z samotnym rodzicielstwem. "Trudno jest znaleźć równowagę między byciem samotną matką, a kobietą pracującą. Uwierz mi, są dni kiedy się budzę i mówię: o mój Boże, nie wiem co robić, wszystko się rozpada."

Bradley Cooper i Irina Shayk: historia związku

Bradley Cooper i Irina Shayk spotykali się od 2015 roku. Wcześniej Amerykanin był związany m.in. z Suki Waterhouse, Zoe Saldaną, oraz Renee Zellweger, a także z z Jennifer Esposito, z którą wziął ślub w 2006 roku (jednak do rozwodu doszło 122 dni później). Irina Shayk przez kilka lat była w związku z Cristiano Ronaldo. W czerwcu ubiegłego roku do internetu trafiła wieść, że Bradley Cooper i Irina Shayk rozstali się. Sprawy nie skomentował wtedy rzecznik prasowy aktora, ale sytuację potwierdziły najważniejsze czasopisma specjalizujące się w podawaniu potwierdzonych informacji o gwiazdach. Nie wiadomo, jaka była przyczyna rozstania gwiazdy Hollywood i 34-letniej modelki. Fani 45-letniego aktora początkowo wysnuli przypuszczenie, że może chodzić o Lady Gagę. Podczas promocji filmu "Narodziny gwiazdy" widać było, że aktor i wokalistka świetnie się czują w swoim towarzystwie, a na ekranie łączyła ich "chemia".  Ich wspólny występ na rozdaniu Oscarów był szeroko komentowany.

Bradley Cooper i Irina Shayk są rodzicami urodzonej w 2017 roku dziewczynki o imieniu  Lea De Seine.