Co należy zrobić żeby wygrać krem?

1. Wejdź na ELLE.pl

2. Kliknij na ikonę newsletter

3. Wypełnij formularz rejestracyjny i podaj swój adres e-mail

4. Uzasadnij, dlaczego krem powinien trafić w Twoje ręce

5. Najciekawsze 100 odpowiedzi zostanie nagrodzone kremem ALBA1913

6. Prezent wyślemy Ci pocztą.

Kogo nagrodzimy? 100 Laureatów wyłonimy na podstawie nadesłanych zgłoszeń, oceniając je według następujących kryteriów: oryginalność, wyjątkowość, kreatywność.

 

Krem ALBA 1913

Dlaczego warto mieć krem ALBA1913? Odżywienie, nawilżenie oraz ochrona skóry to jest to, na czym nam zależy szczególnie w obliczu nadchodzącej zimy, dlatego krem ALBA1913 No.1 jest niezbędny w Twojej torebce! Nadając dłoniom gładkość i miękkość będzie Ci towarzyszył każdego dnia i perfekcyjnie zadba o kondycje Twoich dłoni i paznokci. Kremowepołączenie masła shea i naturalnych olei z nutą słodkiej pomarańczy nada im piękny zapach, a ekstrakt z nagietka złagodzi podrażnienia. Krem ALBA No.1 to absolutny must have!

Dlaczego warto być z nami? Newsletter z pewnością pozwoli Ci najszybciej zdobyć informacje o konkursach, być na bieżąco z tym, co trzeba mieć w obecnym sezonie, które miejsca warto odwiedzić i czego nie wypada nie wiedzieć! Na Nasze stałe użytkowniczki czeka szereg niespodzianek! Nie przegap okazji, żeby zdobyć zaproszenia na pokazy, koncerty i być w centrum topowych wydarzeń modowych i kulturalnych w Polsce!

Przeczytaj regulamin. Dołącz do Nas już teraz! 

REGULAMIN AKCJI NEWSLETTER ELLE.pdf