"Magic Mike 3" - prace nad ostatnią częścią filmu już ruszyły!

41-letni Channing Tatum powraca na ekrany w roli Magic Mike'a. Aktor opublikował wczoraj wpis na Instagramie, w którym ogłasza ostatnią część filmu. "Magic Mike's Last Dance" pojawi się wyłącznie na platformie HBO Max. Autorem scenariusza jest Reid Carlin, a reżyserią zajmie się Steven Soderbergh, którzy pracowali przy pierwszym filmie z serii "Magic Mike".  

Cóż świecie, wygląda na to, że Mike Lane powróci - napisał na swoim Instagramie Channing Tatum

"Magic Mike 3" - co wiemy o ostatniej części?

Czy na ekranie jest ktoś bardziej charyzmatyczny i pociągający niż Magic Mike? Jesteśmy podekscytowani powrotem do współpracy z Channingiem, Stevenem i ich kreatywnym zespołem, aby przywrócić cudowne połączenie tańca, dramatu, romansu i humoru Magic Mike - mówi Toby Emmerich, przewodniczący Warner Bros.

Szczegóły fabuły najnowszej i ostatniej części "Magic Mike's Last Dance" nie zostały jeszcze ujawnione, ale przypuszcza się, że będzie to ukłon w stronę trylogii. Data premiery nie jest jeszcze znana, ale wiadomo, że film trafi jedynie na platformę HBO Max. 

Fenomen "Magic Mike" 

"Magic Mike" to opowieść o młodych mężczyznach, którzy zarabiają na życie jako striptizerzy. Film pokazuje przemianę pewnego ubogiego chłopaka, który zamienia się w króla męskiego striptizu. Seria filmów o kultowym Magic Mike'u jest inspirowana historią i doświadczeniem Channinga Tatuma, właśnie jako striptizera. W 2012 roku podczas rozmowy z portalem People, aktor opowiedział o pracy, której tak naprawdę nigdy nie lubił. 

Podobało mi się występowanie i taniec, ale nie podobało mi się zdejmowanie ubrań - powiedział wówczas Channing Tatum

Świat "Magic Mike" znacznie się rozwinął od czasu premiery pierwszej części w 2012 roku. Film, w którym główną rolę zagrał Channing Tatum, zarobił ponad 167 milionów dolarów na całym świecie. Na jego podstawie w 2015 roku powstał sequel "Magic Mike XXL" oraz musical, którego premiera miała miejsce w 2018 roku. Pierwsze dwie części "Magic Mike'a" zapoczątkowały wydarzenie "Magic Mike Live" - w 2022 roku ma ruszyć w trasę po Ameryce Północnej. Powstać ma również reality show na platformie HBO Max, zatytułowane "Finding Magic Mike", którego producentem będzie sam Channing Tatum. Premiera zaplanowana jest na 16 grudnia tego roku.