Oprócz produkcji z wartką akcją, mamy dla was nowy dokument Davida Attenborougha oraz o dyrektorze kreatywnym marki Balmain, anime z kultową czarodziejką z księżyca, a także historie miłosne a nawet wzruszającą opowieść o ojcostwie. Jest z czego wybierać i choć za oknami piękna pogoda, Netflix robi wszystko, żebyśmy zostali w domach. Co warto obejrzeć w tym miesiącu? Sprawdźcie najważniejsze premiery na czerwiec 2021. 

Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie (03.06.2021)

"Nadchodzące przygody mają miejsce w kwietniu, gdy kwitną kwiaty wiśni, a w Tokio świętuje się największe całkowite zaćmienie słońca w tym stuleciu. Gdy księżyc w nowiu przesłania słońce i stopniowo przyciemnia jego światło, Usagi (Super Sailor Moon) i Chibi-Usa (Super Sailor Chibi Moon) spotykają Pegaza, który szuka wybranej Dziewicy, bo tylko ona może złamać pieczęć Złotego Kryształu. W międzyczasie w mieście pojawia się tajemnicza trupa zwana Cyrkiem Martwego Księżyca (Dead Moon Circus), której nikczemnym planem jest przejęcie „Legendarnego Srebrnego Kryształu”, co da im panowanie nad księżycem i ziemią, a potem dominację nad całym wszechświatem…"

Film jest kontynuacją serialu anime "Sailor Moon Crystal", a jego fabuła filmu pokrywa się z częścią mangi "Dream".

Świat na granicy: Nasza planeta oczami naukowców (04.06.2021)

David Attenborough i naukowiec Johan Rockström badają degradację bioróżnorodności Ziemi i sprawdzają, czy można jeszcze zapobiec kryzysowi.

Łasuch (04.06.2021)

Dziesięć lat temu światem zatrzęsła Wielka Zapaść, która w tajemniczy sposób doprowadziła do powstania hybrydowego gatunku - dzieci, które są częściowo ludźmi, a częściowo zwierzętami. Nie wiedząc, czy hybrydy są rezultatem, czy też może przyczyną siejącego spustoszenie wirusa, wielu ludzi reaguje na nie strachem i przemocą. Gus - pół chłopiec, pół jeleń - przez ostatnią dekadę żył bezpiecznie w swoim leśnym schronieniu. Pewnego dnia niespodziewanie poznaje samotnego wędrowca o imieniu Jepperd. Wspólnie wyruszają w pełną niezwykłych przygód podróż po postapokaliptycznej Ameryce w poszukiwaniu odpowiedzi na dręczące ich pytania: o narodziny Gusa, przeszłość Jepperda i prawdziwe znaczenie słowa „dom”. Na swojej drodze spotykają nieoczekiwanych sojuszników i wrogów, a Gus szybko odkrywa, że bujny, niebezpieczny świat poza granicami lasu jest o wiele bardziej skomplikowany, niż kiedykolwiek przypuszczał.

Lupin: Część 2 (11.06.2021)

Naciskany przez Huberta i jego pomocników Assane próbuje odnaleźć Raoula. Stara się też zdobyć dowody obciążające Huberta i zyskuje niespodziewanego sprzymierzeńca.

P.S. Trwają prace nad trzecim sezonem!

Skater Girl (11.06.2021)

Nastolatka z indyjskiej wioski odkrywa w sobie pasję do jazdy na deskorolce, która zmieni jej życie. Do spełnienia marzeń prowadzi jednak wyboista droga.

Headspace: Uwolnij umysł (15.06.2021)

W tym interaktywnym programie, który powstał we współpracy z Headspace Studios, można samemu wybrać sesję medytacji lub wyciszenia i dowiedzieć się, jak lepiej spać. Nie tylko dla osób cierpiących na bezsenność!

Zimowy romans (16.06.2021)

To dopiero zaskoczenie - film romantyczny osadzony w środku zimy premierowo na początku lata. Co zobaczymy? Drobny złodziejaszek grasujący na łyżwach po zamarzniętych kanałach Sankt Petersburga zdobywa serce bogatej dziewczyny, jednak jej bliscy nie akceptują tej miłości.

Szkoła dla elity: Sezon 4 (18.06.2021)

Na tę premierę czekają wszyscy fani hiszpańskich seriali oraz gatunku "teenage drama". Oprócz nowych odcinków na Netflix pojawią się cztery epizody o nazwie "Szkoła dla elity - krótkie historie", będące wprowadzeniem do czwartej serii. Czy związek Guzmana i Nadii przetrwa? Co z kolegą Andera z chemioterapii? Uwaga, pojawi się też wątek Carli, a przecież aktorka skończyła pracę na planie wraz z 3. sezonem "Elite". 

Pojawienie się surowego dyrektora i czworga nowych uczniów to znak, że murami Las Encinas znów wstrząsną romanse, gorące plotki i nowa tajemnica.

Ojcostwo (18.06.2021)

Po nieoczekiwanej śmierci żony młody ojciec mierzy się z najtrudniejszym wyzwaniem na świecie: wychowaniem dziecka. Film oparty na faktach. Poza Kevinem Hartem w obsadzie znaleźli się m.in. Alfre Woodard, Lil Rel Howery, DeWanda Wise, Anthony Carrigan i Paul Reiser.

Nevertheless (19.06.2021)

K-drama! Ona nie wierzy w miłość, ale chce związku. On uważa, że związek to tylko problemy, ale chce flirtować. Czy oboje mogą dostać to, czego chcą?

Krótka historia popu (22.06.2021)

Na pierwszy plan wysuwają się nieznane historie. Autorzy przebojów - od Abby po T-Pain - badają wymiary muzyki pop, o których istnieniu nikt nie miał pojęcia.

Sex/Life (25.06.2021)

Szukacie czegoś w stylu "Pięćdziesięciu twarzy Greya"? W takim razie musicie sprawdzić nowy serial Netflix.

Historia miłosnego trójkąta między pewną kobietą, jej mężem i... jej przeszłością. Prowokacyjne spojrzenie na kobiecą tożsamość i pożądanie. Ile zaryzykujesz, aby zrealizować swoje długo skrywane pragnienia?

Olivier Rousteing: Cudowne dziecko świata mody (26.06.2021)

Film dokumentalny o cudownym dziecku świata mody. Francuski projektant Olivier Rousteing nieoczekiwanie zostaje dyrektorem artystycznym marki Balmain.