"Szkoła dla elity" na Netflix: co z 4. sezonem serialu?

To już pewne! Powstaną kolejne odcinki serialu "Szkoła dla elity" - ujawnił Netflix. Aktorzy właśnie dostali scenariusz i jak ujawniają na filmiku (znajdziecie go poniżej), widzowie będą w szoku na temat tego co wydarzy się w życiu uczniów prestiżowej Las Encinas. Ze względu na pandemię koronawirusa prace na planie są opóźnione, ale prawdopodobnie ekipa zaraz ruszy do pracy. Już nie możemy się doczekać, a ci co nie znają tej produkcji to powiemy tyle, że już hiszpański tytuł "Elite" porównywany jest do legendarnej "Plotkary". 

Jak się okazuje to niejedyna niespodzianka, którą przygotował Netflix w temacie serialu "Szkoła dla elity". 

"Szkoła dla elity 4" na Netflix: zmiany w obsadzie i nowi bohaterowie

Pamiętacie jak kończy się 3. sezon? Część uczniów wyjeżdża do zagranicznych uczelni, ale nie wszyscy. Niektórzy muszą powtórzyć rok - Samuel (Itzan Escamilla), Guzman (Miguel Bernardeau), Ander (Arón Piper, Rebeca (Claudia Salas) i Cayetana (Georgina Amorós). Do grona członków Las Encinas dołączy również brat Nadii, Omar (Omar Ayuso). Przypomnijmy, Las Encinas to najlepsza i najbardziej elitarna szkoła w Hiszpanii. To właśnie tam uczą się dzieci z wyższych sfer. W pierwszym sezonie "Szkoły dla elity", decyzją lokalnych władz trafiła tam też trójka ubogich dzieciaków, których szkoła została zniszczona przez trzęsienie ziemi. 

Już domyśliliście się zmian w serialu "Szkoła dla elity"? Niestety będziemy musieli pożegnać z częścią bohaterów. W 4. sezonie produkcji Netflix nie zobaczymy już: Carli (Ester Expósito), Valerio (Jorge López), Nadii (Mina El Hammani), Lu (Danna Paola) i Polo (Álvaro Rico).

Kilka tygodni później do sieci trafiła informacja o nowych postaciach. Wiemy już kto zastąpi w obsadzie Lu, Valerio czy Nadię. W role nowych uczniów "Szkoły dla elity" wcielą się: Martina Cariddi, Pol Granch,Carla Diaz, Manu Rios. Angaż otrzymali także Andres Velencoso (model i aktor, od 2008 do 2013 spotykał się z Kylie Minogue) oraz Diego Martin. Netflix nie ujawnił więcej informacji o nowych bohaterach, ale najnowsze wideo (zobaczycie je poniżej) pokazuje relacje między postaciami. Będzie się działo! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Élite (@elitenetflix) Lip 20, 2020 o 6:00 PDT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Netflix Polska (@netflixpl) Maj 20, 2020 o 1:55 PDT

"Szkoła dla elity 4" na Netflix: premiera nowych odcinków

Po wielu miesiącach w końcu podano, kiedy "Szkoła dla elity" dokładnie pojawi się na Netflix z nowymi odcinkami. Pod koniec najnowszego wideo możemy sprawdzić datę premiery. 4. sezon serialu pojawi się już wkrótce, a dokładnie 18 czerwca 2021 roku. Przypomnijmy, pierwszy sezon miał swoją premierę w październiku 2018 roku, drugi we wrześniu 2019, a trzeci w marcu 2020 roku.