Od drugiego sezonu hitu Netflixa z Omarem Sy w roli głównej, dzieli nas już tylko kilka chwil. Inteligentny dżentelmen powraca i jest gotowy na kontynuację zemsty! Po zdjęciach i oficjalnym zwiastunie, które opublikowała platforma, wnioskujemy, że będzie się działo...

Netflix szykuje kolejny projekt, w którym zagra gwiazda ,,Lupina" Omar Sy! Znamy szczegóły tajemniczej produkcji

"Lupin": o czym jest serial Netflix?

Produkcja skupia się na historii Assane Diopa (Omar Sy), którego życie, jako dziecka legło w gruzach, gdy jego ojciec zmarł po oskarżeniu o przestępstwo, którego nie popełnił. Assane po 20 latach ma szansę na zemstę i postanawia ją wykorzystać. Zamierza poznać prawdę, posługując się sztuczkami w stylu kultowego Lupin. Powieści Maurice'a LeBlanca opowiadające o przygodach Arsène'a Lupin — dżentelmena-włamywacza, były inspiracją zarówno dla twórców, jak i samego Omara Sy wcielającego się w rolę.

"Lupin": obsada popularnego serialu 

Obok Omara Sy w roli złodzieja dżentelmena na ekranie pojawiają się także: Vincent Londez, Mamadou Haidara, Ludivine Sagnier, Hervé Pierre, Ludmilla Makowski, Etan Simon, Fargass Assandé oraz Antoine Gouy.

"Lupin": serial, który zdobył miliony fanów na całym świecie

Pierwsza część historii miała premierę na platformie Netflix 8 stycznia 2021 roku. Serial cieszył się ogromną popularnością — według danych serwisu w ciągu miesiąca od premiery, obejrzało go 70 milionów gospodarstw domowych. ,,Lupin" jest jedyną do tej pory francuską produkcją, która może się pochwalić takim wynikiem.

"Lupin" powraca! Netflix opublikował teaser drugiego sezonu serialu>>

Netflix udostępnił pierwsze zdjęcia zapowiadające drugi sezon "Lupin"

Jak w drugiej części potoczą się losy Assane'a Lupin? Jakie sztuczki wykorzysta tym razem? Tego dowiemy się już 11 czerwca na Netflix. Zobaczcie przedsmak - pierwsze zdjęcia w galerii oraz oficjalny zwiastun produkcji!

Netflix potwiedził trzeci sezon "Lupin"

To dopiero news! W oczekiwaniu na drugą część serialu dowiedzieliśmy się, że w planach jest także... trzeci sezon "Lupin”. Informację potwierdził sam Omar Sy!

„Nic już się przed Wami nie ukryje. Trzecia część serialu oficjalnie potwierdzona!” – napisał Omar Sy na Twitterze.