Znaki zodiaku a udane małżeństwo:

Rak + Ryby

Nie ma bardziej romantycznego znaku zodiaku, niż Ryby, żyjące swoją fantazją miłości, które całkowicie poświęcają się związkowi. To często skutkuje złamanym sercem, jednak gdy spotkają Raka, pojawia się nadzieja. Rzadka kombinacja tych dwóch istot wodnych jest pełna zrozumienia i wzajemnej empatii. Ryby wiedzą, jak przedostać się przez gruby pancerz Kraba, okazując mu wiele troski. Uwielbiają go za jego miękką stronę, którą, po wielu złych doświadczeniach, Rak próbuje skrzętnie ukryć przed światem. Ryby są godne zdobycia tego wielkiego, kochającego serca. Pomiędzy tą dwójką zawiąże się relacja o solidnych podstawach, pełna zrozumienia na poziomie emocji.

Baran + Lew

Połączenie Baran-Lew to towarzysze na dobre i na złe. Jako znaki ognia, ta dwójka chce czerpać jak najwięcej przyjemności ze wspólnego życia. Oboje pragną przeżyć je u boku partnera, który jest gotów wyruszyć w przygodę, by zawojować z nimi cały świat. Lew z całą pewnością będzie chwalić się tym związkiem, przesyconym dobrą energią. Rządzony przez Marsa Baran wnosi pasję do małżeństwa, podczas gdy władany Słońcem kot zodiaku strzeże lojalności oraz równowagi. W wyniku tworzą ognisty duet z wielką szansą na to, by żyć "długo i szczęśliwie". 

Byk + Koziorożec

Rządzony przez planetę Wenus Byk symbolizuje domowe ognisko. To znak, który pragnie stworzyć bezpieczne i komfortowe życie rodzinne, a jego marzenie to znaleźć kogoś, kto podziela te tradycyjne wartości. Z Koziorożcem ma wielkie szanse. Praktyczny znak ziemi również potrzebuje stabilności, rutyny i partnera do budowania życia. Gdy ta dwójka się spotka, od razu będzie wiedzieć, że ich połączenie było zapisane w gwiazdach. 

Znaki ziemi pragną poczucia stabilności, które bardzo trudno osiągnąć z żywiołem ognia lub powietrza. 

Panna + Byk

Pannie trudno jest znaleźć partnera, który spełnia jej wysokie standardy i potrafi przyjąć konstruktywną krytykę. Byk to uparty, pewny siebie znak, pozostający wiernym samemu sobie. Nie przerażą go kąśliwe uwagi ze strony drugiej połówki. W związku ta dwójka kieruje się hojnością, uczciwością oraz pragnieniem stworzenia stabilności. Obydwoje zmieniają siebie na lepsze, okazując sobie miłość na wiele sposobów. Panna wyznaje uczucia przez działania, nie słowa, a Byk jest gotów na poświęcenia. Znaki ziemi mają wobec siebie zaufanie, które tłumi lęki wyniesione z innych związków. 

Skorpion + Koziorożec

Skorpionem rządzi Pluton (planeta związana z władzą), dlatego w większości związków staje się dominującym partnerem. Ta rola się zmienia, gdy spotyka Koziorożca. Wtedy odkrywa, że jest najszczęśliwszy, gdy w jego relacji siły się równoważą. Koziorożec, rządzony przez surowego Saturna, nie potrzebuje mieć nad sobą szefa. Pozwala Skorpionowi złapać głębszy oddech i poczuć wolność oraz pełne zaufanie. Związek tej dwójki ma stabilne podstawy, ale, żeby nie było za nudno, Skorpion wnosi do niego odrobinę ryzyka. Otwiera Kozła na nowe pasje, które scalają tę relację i przedłużają ją o kolejne dekady. 

Bliźnięta + Waga

Waga i Bliźnięta to znaki powietrza, które wymagają ciągłej stymulacji umysłowej. Chcą ciekawych rozmów, wyzwań intelektualnych oraz poczucia uwielbienia. Jako nieliczni, są w stanie sprostać swoim wysokim wymaganiom. Wzajemnie się uzupełniają, dlatego mogą stworzyć głęboką więź trwającą aż po grób. Równowaga osiągnięta pomiędzy tą dwójką jest gwarantem szczęścia na dłuższą metę.

Nikt tak dobrze nie rozumie znaku powietrza, jak druga osoba władana tym żywiołem. 

Strzelec + Wodnik

Kiedy ognisty Strzelec spotyka nieuchwytnego Wodnika, wicher miłości podsyca jego płomień. Oba te znaki to indywidualiści, skoncentrowani na poczuciu wolności i byciu autentycznym. Możliwe, że tylko w sobie nawzajem znajdą partnera, który szczerze to rozumie. Razem mogą współistnieć przez długi czas, bez obaw, że ktoś spróbuje je zmienić. Związek tej pary to świetna zabawa trwająca przez całe życie. Będą żyć jak małżeństwo, nie biorąc ślubu - wystarczy im świadomość, że są razem. 

Wodnik + Baran

Wodnik kroczy własnymi ścieżkami. Nie jest tak głośny, jak Baran, który lubi popisywać się przed całym światem. Jednak te dwa znaki zodiaku szanują „dziwaka” w sobie nawzajem. Doceniają to, że wreszcie trafiły na równą sobie duszę. Baran kocha dowcip i towarzyskość Wodnika, a ten drugi ceni sobie przestrzeń, jaką Rogacz stwarza w związku do robienia własnych rzeczy. Ta dynamiczna para ma potencjał miłości na całe życie.

Baran i Wodnik to rzadkie, lecz niezwykłe trwałe połączenie. 

Bliźnięta + Strzelec

Chociaż Bliźniętami rządzi powietrze, a Strzelec to znak ognia, gdy powietrze podsyca płomień, przedłuża jego moc. Łucznik uwielbia to, że Bliźniaki są gotowe na każde szaleństwo. Oba te znaki interesują się dziedzinami, które są niezrozumiałe dla innych. Miłość między nimi rośnie z dnia na dzień, z wiekiem stając się tylko silniejszą. Nagle okaże się, że ta dwójka nie może bez siebie żyć. Czy poszczęści im się jako małżeństwo? Na to wskazuje wiedza astrologiczna. Pasja pomiędzy Strzelcem i Bliźniętami to historia niemająca końca.

Znaki zodiaku, które najczęściej się rozwodzą >>