Obrączka 

Subtelna, pozbawiona połysku i o nieregularnym kształcie - takie modele obrączek w 2020 są najczęściej wybierane przez fanki minimalistycznego stylu. Znajdziecie je m.in. w ofercie najmodniejszych polskich marek i małych manufaktur. Rosa Chains ma w swojej kolekcji kilka pięknych elementów, których ceny zaczynają się już 240 złotych, za najbardziej klasyczne, delikatne wzory. 

Kolczyki

Kolczyki z dużą blaszką/STAG jewels

W kategorii minimalistyczne kolczyki ślubne dominują proste blaszki, organiczne perły, cienkie koła i łańcuszki. Pasują zarówno do eleganckich sukni ślubnych, jak i do nowoczesnych garniturów. Piękne kolczyki w stylu vinatge znajdziecie m.in. na stronie marki Stag Jewels - model, który widoczny jest na zdjęciu inspirowany był projektami Versace z lat 90. Kosztuje 329 złotych i znajdziecie go pod hasłem "kolczyki z dużą blaszką". 

Bransoletka 

Nigella Bracelet No.2/Rosa Chains

Bransoletki w stylu bangle uwielbiałyśmy w liceum. Wtedy oczywiście nosiłyśmy ich tyle, ile byłyśmy w stanie zmieścić na naszym nadgarstku, teraz zakładamy tylko 2 lub 3. Najlepiej, gdy są jak najcieńsze i mają fantazyjne, nieregularne kształty. Tego rodzaju modele prezentują się bardzo wytwornie i superstylowo. Bransoletka pokazana na zdjęciu nosi nazwę Nigella pochodzi z nowej kolekcji Rosa Chains

Naszyjnik

W tym sezonie? Choker z malutkich pereł, delikatny łańcuszek - sam, lub z zawieszką w postaci monety, ewentualnie grubszy łańcuch z widocznymi oczkami, które lansował dom mody Chanel pokazując kolekcję Cruise 2020/2021. Gdzie szukać podobnych? Na stronie Umiar lub Jagg Jewels, a także w butiku marki Swarovski.