Najważniejsze wydarzenie towarzyskie tego roku w Polsce, czyli ślub córki prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego i syna byłego posła SLD, Tadeusza Badacha. Ceremonia odbyła się w warszawskiej Katedrze Polowej Wojska Polskiego. Na tę szczególną okazję Aleksandra Kwaśniewska wybrała suknię projektu Sabriny Pilewicz (z kryształkami Swarovskiego), a Pan Młody Kuba Badach, wystąpił w smokingu od Tomasza Ossolińskiego

Wesele odbyło się w ekskluzywnym hotelu Narvil w Serocku. Do legendy przeszło menu: łosoś, zupa z raków i kaczka w polskich ziołach, a także limitowana edycja ciemnego piwa o nazwie Honey Moon. Było też bardzo romantycznie. Kuba zadedykował Oli wieczorny koncert.

Drew Barrymore w magazynie People (fot. people.com)

Niepokorna aktorka musiała przejść kilka odwyków, żeby wreszcie dojrzeć. Miała za sobą wiele nieudanych związków, w tym dwa małżeństwa – z aktorem Jamie Waltersem i komikiem Tomem Greenem. Jednak w 2011 roku nastąpił przełom. Drew Barrymore poznała kolekcjonera sztuki Willa Kopelmana. W styczniu tego roku ogłosili zaręczyny, a w czerwcu odbył się ślub w Montecito w Kalifornii. 

Drew w szóstym miesiącu ciąży wyglądała zjawiskowo w sukni ChanelWśród gości pojawiła się przyjaciólka aktorki Cameron Diaz oraz Reese Witherspoon, Jimmy Fallon i Busy Phillips. Ceremonię przygotowała znana organizatorka ślubów Yifat Oren. Ślub odbył się w tradycyjnym obrządku żydowskim.