Znaki zodiaku dopasowane w związkach:

Baran i Strzelec: niegasnący żar

Baran i Strzelec będą szczęśliwi w długotrwałym związku, jeżeli znajdą partnera, który w naturalny sposób podsyca ich ogień. Te znaki wyróżnia ogromna ciekawość, pasja i pragnienie przeżywania przygód. Zakochują się w osobach pewnych siebie, szanujących ich potrzebę swobody. Tak naprawdę obydwoje mają cały zestaw najbardziej pożądanych przez siebie cech. Kiedy się spotkają, od razu poczują, że są swoim prawdziwym przeznaczeniem. Płomień tej miłości nie zgaśnie nigdy. Raczej roztopi wszelkie przeszkody pojawiające się na drodze do szczęścia.

Byk i Panna: przyciąganie ziemskie

Byk i Panna to najbardziej kompatybilne znaki w horoskopie. Łączy je ten sam system wartości wobec związku, pracy, rodziny czy przyjaciół. Pragną, aby ich ognisko domowe żarzyło się ciepłą, nieustającą iskrą. Wspólnie tworzą komfortową przestrzeń, w której każdy czuje się bezpieczny i kochany. Łagodność Byka relaksuje Pannę, uwalniając ją od ciągłej potrzeby kontroli. Bycza pewność siebie dodatkowo temperuje apodyktyczne skłonności tego znaku. Obydwoje darzą się wielkim zaufaniem, co dodatkowo wzmacnia ich więź. 

Bliźnięta i Waga: miłość jest w powietrzu

Podobnie jak powyższe pary, Bliźnięta z Wagą dzielą ten sam żywioł. Jest nim powietrze, które sprawia, że ta dwójka uwielbia spędzać czas z ludźmi. Oba znaki doskonale się uzupełniają i są dla siebie wieczną inspiracją. Waga ma nieposkromioną ciekawość, a Bliźniaki rozwijają się w wielu dziedzinach. Zawsze znajdują tematy do rozmów. Będą poznawać się przez całe życie, ciesząc się swoim towarzystwem. Rzadko się nudzą, nie są zazdrosne i chętnie podejmują nowe wyzwania. Harmonijna Waga jako jedna z nielicznych wie, jak utrzymać przy sobie Bliźnięta.

Rak i Ryby: uczucie głębokie jak ocean 

Uczuciowy, troskliwy Rak zostanie zraniony wiele razy, dopóki nie pozna partnera spod znaku Ryb. Tą dwójką rządzi żywioł wody, który oznacza głębokie emocje. Oboje noszą swoje serca na dłoni. Niewiele osób docenia ich wrażliwość. Kiedy Rak zakocha się w Rybach, otoczy je stabilną, wieczną miłością. Ryby pragną bezpieczeństwa, zrozumienia oraz niekończącego się romansu. Oba znaki są intuicyjne i gotowe zanurkować z partnerem na głębiny. Stworzą uzdrawiający związek, w którym każda strona poczuje się potrzebna. 

Lew i Wodnik: wieczny romans

Wodniki kochają ludzi, ale nie potrafią łączyć się w pary. W relacjach jeden na jednego sprawiają wrażenie odległych i oziębłych. Tylko śmiały Lew w zawrotnym tempie roztopi ich zlodowaciałe serce. Wtedy Wodnik dowie się o uczuciach, o których nawet nie wiedział, że je ma. Powietrze wznieca ogień, sprawiając, że ta dwójka nigdy nie nudzi się w swoim towarzystwie. Chociaż oba znaki są pełne kontrastów, tworzą kształcącą i stabilną relację. Wspólnie mogą zechcieć odciąć się od świata, ponieważ są dla siebie wystarczający. 

Skorpion i Koziorożec: oddanie na wieki 

Dla Skorpiona w związku bardziej od miłości liczy się dozgonne zaufanie. Ten pozornie oziębły, tajemniczy znak wody pod skorupą skrywa cały wachlarz emocji. Sprosta im tylko stoicki, niezłomny i uziemiony partner Koziorożec. Zaskoczy Skorpiona swoją inteligencją oraz niezachwianą lojalnością. Kozioł zrobiłby wszystko dla bliskich. Zawsze okazuje swoje uczucia w czynach. Jest ambitny i można na nim polegać. Chce kroczyć przez życie z kimś, kto będzie wspierać jego niebanalne marzenia. Ta para może razem zawojować świat.