Znaki zodiaku dopasowane w związkach:

Baran i Strzelec: niegasnący żar

Baran i Strzelec będą szczęśliwi w długotrwałym związku, jeżeli znajdą partnera, który w naturalny sposób podsyca ich ogień. Te znaki wyróżnia ogromna ciekawość, pasja i pragnienie przeżywania przygód. Zakochują się w osobach pewnych siebie, szanujących ich potrzebę swobody. Tak naprawdę obydwoje mają cały zestaw najbardziej pożądanych przez siebie cech. Kiedy się spotkają, od razu poczują, że są swoim prawdziwym przeznaczeniem. Płomień tej miłości nie zgaśnie nigdy. Raczej roztopi wszelkie przeszkody pojawiające się na drodze do szczęścia.

Byk i Panna: przyciąganie ziemskie

Byk i Panna to najbardziej kompatybilne znaki w horoskopie. Łączy je ten sam system wartości wobec związku, pracy, rodziny czy przyjaciół. Pragną, aby ich ognisko domowe żarzyło się ciepłą, nieustającą iskrą. Wspólnie tworzą komfortową przestrzeń, w której każdy czuje się bezpieczny i kochany. Łagodność Byka relaksuje Pannę, uwalniając ją od ciągłej potrzeby kontroli. Bycza pewność siebie dodatkowo temperuje apodyktyczne skłonności tego znaku. Obydwoje darzą się wielkim zaufaniem, co dodatkowo wzmacnia ich więź. 

Bliźnięta i Waga: miłość jest w powietrzu

Podobnie jak powyższe pary, Bliźnięta z Wagą dzielą ten sam żywioł. Jest nim powietrze, które sprawia, że ta dwójka uwielbia spędzać czas z ludźmi. Oba znaki doskonale się uzupełniają i są dla siebie wieczną inspiracją. Waga ma nieposkromioną ciekawość, a Bliźniaki rozwijają się w wielu dziedzinach. Zawsze znajdują tematy do rozmów. Będą poznawać się przez całe życie, ciesząc się swoim towarzystwem. Rzadko się nudzą, nie są zazdrosne i chętnie podejmują nowe wyzwania. Harmonijna Waga jako jedna z nielicznych wie, jak utrzymać przy sobie Bliźnięta.