Numerologia - jak obliczyć Drogę Życia?

Chcesz dowiedzieć się z jaką misją przyszłaś na ten świat? W takim razie wystarczy, że zsumujesz swoją datę urodzenia (dzień, miesiąc oraz rok), a to pozwoli Ci odkryć swoją Drogę Życia, która niesie informację o Twoim przeznaczeniu. Przykład obliczania: osoba urodzona 13.12.1993 = 1+3+1+2+1+9+9+3 = 29 = 2+9 = 11. Liczby 11, 22 i 33 nie podlegają redukcji, ponieważ są tak zwanymi liczbami mistrzowskimi. Resztę liczb sumuje się do końca, aby uzyskać pojedynczą cyfrę. W ten sposób poznajemy wibrację, jaką nakreślone jest całe nasze życie. 

Numerologia - znaczenie liczb:

Numerologia - liczba 1

Numerologiczne Jedynki zawsze chcą być pierwsze we wszystkim, co robią. Posiadają wrodzone zdolności przywódcze, charyzmę i chęć przebywania z ludźmi, w których z łatwością wzbudzają zaufanie. Zazwyczaj odnoszą sukcesy zawodowe na wysokich szczeblach oraz panują nad innymi na stanowiskach kierowniczych. Wykazują się również brakiem cierpliwości wobec jednostek nie potrafiących myśleć samodzielnie. Osoby o drodze życia numer jeden lubią być w związkach, ale równie dobrze radzą sobie same. Nie czują się samotne kiedy nie mają obok swojego partnera. Codzienność singla bardzo im odpowiada. Szczęście czerpią z władzy oraz swoich sukcesów. Ciężko im zamienić światło reflektorów na jasność płynącą od drugiej osoby.

Numerologia - liczba 2

Dwójki cenią sobie harmonijny styl życia, a największym sensem ich istnienia są relacje z innymi - swoim partnerem, rodziną, przyjaciółmi, współpracownikami czy nawet sąsiadami. Są przyziemne i życzliwe wobec ludzi, więc nie narzekają na brak towarzystwa. Niestety, w związkach często bywają ofiarą, która zbyt mocno poświęca się dla innych. Nie mają odwagi bronić swoich racji, przez co mogą zostać sponiewierane przez silniejsze, przywódcze jednostki. Ich życiowym celem jest nauczenie się, by zawsze stawiać siebie na pierwszym miejscu. Wibracja dwa symbolizuje dwoje ludzi, a więc urodzona w niej osoba kroczy przez życie w parze lub zespole, by móc w pełni realizować swój potencjał. Podporządkowanie i wewnętrzny spokój sprawiają, że omija ją wiele problemów.

Numerologia - liczba 3

Trójki to dusze towarzystwa, które są hojne, spontaniczne i beztroskie. Odważnie wyrażają siebie oraz kroczą przez życie z podniesioną głową. Żyją w danej chwili, nie martwiąc się o jutro, chociaż przyszłość ostatecznie zawsze im się układa. Tej liczbie dopisuje szczęście. Osoby mające ją w swoim portrecie charakteryzuje wybredność w miłości, przez co długo poszukują stałego partnera. Kiedy już go znajdą, to na dobre i na złe. Trójki są aktywne, uwielbiają przyjemności, a ich obecność sprawia radość innym. Mediatorzy z natury, często odnoszą sukcesy w dziennikarstwie lub polityce. Dają nadzieję tym, którzy widzą życie tylko w ciemnych barwach. Toczą niekończącą się walkę ze złem. Cechuje je nadludzka wytrzymałość, toteż biorą na swoje barki obowiązki, jakim nikt inny nie jest w stanie sprostać. 

Oblicz rok osobisty, w którym się znajdujesz. To twoja prognoza na przyszłość >>

Numerologia - liczba 4

Czwórki mają w sobie siłę, która potrafi poruszyć kulę ziemską. To urodzeni organizatorzy działający na rzecz wysokich celów. Chętnie podejmują inicjatywę i wcielają w życie ciekawe pomysły. Swoim głosem przemawiają do mas, dzięki czemu ich projekty mają dużą skuteczność. Czują się dobrze w towarzystwie ludzi na tym samym poziomie inteligencji czy kreatywności. Kiedy otacza je przyziemne towarzystwo, stają się bardzo nieszczęśliwe. Nie lubią grać roli rodzica w swoim związku. Wybiorą partnera, z którym będą kroczyć ramię w ramię. W życiu numerologicznych Czwórek zawsze musi się coś dziać. Kiedy sukcesy przychodzą do nich bez wysiłku, stają się niespokojne i nieufne. Wiecznie poszukują równowagi, cenią sobie poczucie bezpieczeństwa. Jeśli osiągną upragnioną stabilność, przestaną narażać się na ryzyko. 

Numerologia - liczba 5

Osoby ze ścieżką życia numer pięć są wolnymi duchami, którym z pleców wyrastają niewidzialne skrzydła. Kochają podróże w egzotyczne miejsca i najczęściej wybierają pracę freelancera. Ich harmonogram musi być elastyczny, aby umożliwiać częste wycieczki oraz zapobiegać rutynie. Piątki lubią pomieszkiwać w obcych krajach. Zmiana przychodzi im z wielką łatwością. Pasjonują się obcymi kulturami i chętnie uczą się nowych języków. To wędrowcy, którzy poszukują prawd przez całe życie. Przebywanie w stałym związku raczej nie jest im pisane. Podobnie jak przyziemna praca lub to samo miejsce zamieszkania. Jako prekursorzy oraz myśliciele podążają tam, gdzie czują się szczęśliwi. Oddadzą serce temu, kto dotrzyma im tempa i wykaże się podobną swobodą.

Numerologia - liczba 6

Szóstka to kobieca cyfra nacechowana matczynym ciepłem, stabilnością oraz potrzebą posiadania rodziny. Osoby o tej drodze życia lubią pomagać innym i tworzyć harmonijną atmosferę wszędzie tam, gdzie się pojawią. Ich misja polega na nauce dostosowywania się do zmian narzuconych im przez los. Działają pod wpływem głosu płynącego z serca, są szczere, kochające i niewątpliwie spełniają się w stałym związku. Odmawiają sobie płytkich romansów. Niestety, mają tendencję do zakochiwania się w ludziach mających inne priorytety niż dom. Często spotyka je miłosny zawód. Szóstki czują się szczęśliwe, gdy działają społeczne, a więc zawsze muszą znaleźć się w centrum wydarzeń. Czują niepokój, dopóki nie wezmą ślubu lub nie urodzą dziecka, które będzie ich pociechą. Spełnienie osiągają przy ognisku domowym.

Liczby karmiczne - dowiedz się, czy w tym życiu masz do spłacenia dług >>

Numerologia - liczba 7

Siódemki są przewodnikami duchowymi, dla których umysł odgrywa najważniejszą rolę. Osoby obdarzone tą wibracją w życiu poświęcają się religii, filozofii lub poznawaniu prawd na temat wnętrza człowieka. Wchodzą w rolę guru prowadzącego innych. Mają wyostrzoną intuicję oraz dar do przenoszenia się w wyższe stany świadomości. Niestety, te umiejętności rzutują na ich życie miłosne. Liczba Siedem nie potrafi funkcjonować w związkach. Nie wie, jak okazywać uczucia, unika emocji oraz nie jest w stanie wczuć się w drugą osobę. Zazwyczaj budowanie relacji damsko-męskich to ostatnia rzecz, o której myśli. Kroczy przez świat samotnie, z daleka od społeczeństwa. Samodzielnie zgłębia każdą dziedzinę. Poszukuje prawdy i ma klucz do wiedzy niedostępnej dla zwykłych śmiertelników.

Numerologia - liczba 8

Jeśli twoja ścieżka życia to osiem, masz praktyczny umysł i pełno motywacji. Lubisz kontrolować swoje finanse. Dokładnie wyliczasz każde wydatki oraz wiesz, jak zaoszczędzać na wysokie cele. Wolisz posiadać dom niż wynajmować mieszkanie. Będziesz pracować na to marzenie tak długo, aż pewnego dnia je spełnisz. Jednak twoje myślenie matematyczne w żaden sposób nie przekłada się na miłość. Kiedy znajdziesz swoją "bratnią duszę" upierasz się, że nie chcesz nikogo innego. Próbujesz zawładnąć cudzymi uczuciami, często wbrew woli drugiej osoby. Twój wybranek musi dawać ci prestiż, więc nie wyruszysz na podbój byle kogo. Niestety zdarza się, że patrzysz tylko na wygląd lub ilość zer na jego koncie. Gdy coś sobie obiecasz, nie potrafisz odpuścić. Kochasz wyzwania i pragniesz być zwycięzcą wzniesionym na piedestał w swoim towarzystwie. 

Numerologia - liczba 9

Dziewięć wierzy w ludzkość i poświęcanie się dla innych. Osoby z tą liczbą w swojej dacie urodzenia, oddałyby wszystko, co mają, swoim bliskim. Łatwo zatracają się w związku dla miłości. W numerologii ta cyfra symbolizuje osiągniecie, oraz ukończenie. Dziewiątki odnoszą wiele sukcesów, kierują się wyższymi ideami, spoglądają na świat z szerokiej perspektywy i podejmują globalne przedsięwzięcia. Zawsze poszukują najlepszych sposobów na poprawę każdej sytuacji. Lubią podróżować w egzotyczne miejsca oraz wiązać się na życie ze swoim przeciwieństwem. Ich wybrankiem niekiedy zostaje osoba pochodząca z drugiego końca świata. Za misję mają naukę odpuszczania, kiedy coś już się dokona i zakończy swój bieg. To dotyczy etapów w życiu, kariery czy nawet związku, który dawno się wypalił. Dziewiątka musi puścić te rzeczy, by iść dalej. 

Najlepsze aplikacje astrologiczne i numerologiczne >>

Numerologia - liczba mistrzowska 11

Jedenastka to liczba o wysokiej wibracji, jaką wyróżnia najsilniejsza intuicja. Reprezentuje oświecenie i portal do podświadomości. Obdarzona nią osoba to tak zwana "stara dusza" posiadającą wrodzoną wiedzę na temat świata, która wykracza poza racjonalne myślenie. Jest wrażliwa i nieśmiała, ciągle buja w obłokach. Wierzy we wszystko, co sobie postanowi. Ma zdolność do spełniania swoich najbardziej abstrakcyjnych marzeń, ponieważ los działa na jej korzyść. Niestety, jeśli cele Mistrza są skierowane wyłącznie do wewnątrz, popada w fobie i lęk. Każda porażka bardzo go dołuje, toteż musi zrozumieć, że jego wrodzoną misją jest działanie na rzecz innych, w wyższej intencji. Jedenastki zawsze znajdują się na granicy z wielkością oraz samozniszczeniem. To liczba medium, która ma potencjał wzrostu, jeśli tylko wysłucha głosu intuicji płynącego ze środka i poświęci się nauce prawd duchowych. Daje innym światłość oraz nadzieję. 

Numerologia - liczba mistrzowska 22

Liczba 22 jest uważana za najszczęśliwszą z całej numerologii. Obdarzony nią Mistrz potrafi przeobrazić najbardziej ambitne marzenia w rzeczywistość. Jednak na jego sukces zawsze składa się współpraca z innymi ludźmi, gdyż Dwójka symbolizuje partnerstwo. Osoba z taką liczbą w portrecie ma zdolności przywódcze i organizacyjne, dzięki którym może zmieniać świat na lepsze. Jest zdyscyplinowana, a umysł podsuwa jej najtrafniejsze pomysły. Niestety, ta wibracja ma wiele wspólnego z mistrzowską Jedenastką. Jeśli pochłoną ją własne ambicje, szybko straci sens działania i popadnie w depresję. Dwadzieścia Dwa musi pamiętać, by działać na rzecz celów większych od siebie. Służenie światu w praktyczny sposób to misja, z jaką powołano ją do życia. 

Numerologia - liczba mistrzowska 33

Mistrzowska 33 jest obdarzona mistyczną wibracją i pojawia się w portrecie numerologicznym osób, które są duchowymi nauczycielami. Te dusze w poprzednim wcieleniu służyły jako kapłani, mędrcy czy wędrowcy szerzący wiedzę na temat wiary. Liczba Trzydzieści Trzy ma ogromny potencjał pozbawiony egoizmu czy materializmu. Nie koncentruje się na własnych ambicjach, lecz celach mających naprawić ludzkość. Potrafi szczerze oddać się dziedzinie, która zmienia losy otoczenia na lepsze. Ma zdolności nauczania, a więc wiele osób śmiało podąża za jej głosem. Jeśli spełnia się negatywnie, zaczyna dążyć do władzy i bogactwa. Dobra passa w tych sferach nie trwa długo, bo karma szybko ściąga ją w dół, aby przypomnieć, jaką ma misję. 

Powtarzające się liczby - dlaczego ciągle widzisz te same godziny? >>