Numerologia - jak obliczyć Drogę Życia?

Chcesz dowiedzieć się z jaką misją przyszłaś na ten świat? W takim razie wystarczy, że zsumujesz swoją datę urodzenia (dzień, miesiąc oraz rok), a to pozwoli Ci odkryć swoją Drogę Życia, która niesie informację o Twoim przeznaczeniu. Przykład obliczania: osoba urodzona 13.12.1993 = 1+3+1+2+1+9+9+3 = 29 = 2+9 = 11. Liczby 11, 22 i 33 nie podlegają redukcji, ponieważ są tak zwanymi liczbami mistrzowskimi. Resztę liczb sumuje się do końca, aby uzyskać pojedynczą cyfrę. W ten sposób poznajemy wibrację, jaką nakreślone jest całe nasze życie. 

Numerologia - znaczenie liczb:

Numerologia - liczba 1

Numerologiczne Jedynki zawsze chcą być pierwsze we wszystkim, co robią. Posiadają wrodzone zdolności przywódcze, charyzmę i chęć przebywania z ludźmi, w których z łatwością wzbudzają zaufanie. Zazwyczaj odnoszą sukcesy zawodowe na wysokich szczeblach oraz panują nad innymi na stanowiskach kierowniczych. Wykazują się również brakiem cierpliwości wobec jednostek nie potrafiących myśleć samodzielnie. Osoby o drodze życia numer jeden lubią być w związkach, ale równie dobrze radzą sobie same. Nie czują się samotne kiedy nie mają obok swojego partnera. Codzienność singla bardzo im odpowiada. Szczęście czerpią z władzy oraz swoich sukcesów. Ciężko im zamienić światło reflektorów na jasność płynącą od drugiej osoby.

Numerologia - liczba 2

Dwójki cenią sobie harmonijny styl życia, a największym sensem ich istnienia są relacje z innymi - swoim partnerem, rodziną, przyjaciółmi, współpracownikami czy nawet sąsiadami. Są przyziemne i życzliwe wobec ludzi, więc nie narzekają na brak towarzystwa. Niestety, w związkach często bywają ofiarą, która zbyt mocno poświęca się dla innych. Nie mają odwagi bronić swoich racji, przez co mogą zostać sponiewierane przez silniejsze, przywódcze jednostki. Ich życiowym celem jest nauczenie się, by zawsze stawiać siebie na pierwszym miejscu. Wibracja dwa symbolizuje dwoje ludzi, a więc urodzona w niej osoba kroczy przez życie w parze lub zespole, by móc w pełni realizować swój potencjał. Podporządkowanie i wewnętrzny spokój sprawiają, że omija ją wiele problemów.

Numerologia - liczba 3

Trójki to dusze towarzystwa, które są hojne, spontaniczne i beztroskie. Odważnie wyrażają siebie oraz kroczą przez życie z podniesioną głową. Żyją w danej chwili, nie martwiąc się o jutro, chociaż przyszłość ostatecznie zawsze im się układa. Tej liczbie dopisuje szczęście. Osoby mające ją w swoim portrecie charakteryzuje wybredność w miłości, przez co długo poszukują stałego partnera. Kiedy już go znajdą, to na dobre i na złe. Trójki są aktywne, uwielbiają przyjemności, a ich obecność sprawia radość innym. Mediatorzy z natury, często odnoszą sukcesy w dziennikarstwie lub polityce. Dają nadzieję tym, którzy widzą życie tylko w ciemnych barwach. Toczą niekończącą się walkę ze złem. Cechuje je nadludzka wytrzymałość, toteż biorą na swoje barki obowiązki, jakim nikt inny nie jest w stanie sprostać. 

Oblicz rok osobisty, w którym się znajdujesz. To twoja prognoza na przyszłość >>