Gdy Waga i Bliźnięta przecinają swoje drogi, wywierają na sobie pozytywne wrażenie. Jednak te dwa znaki łączy niezdecydowane, szczególnie jeśli chodzi o uczucia. Obydwoje mają skłonność do szybkiej zmiany zdania. Czy ich horoskop partnerski wróży udaną przyszłość?

Horoskop partnerski. Waga i Bliźnięta w związku

Iskry z pewnością polecą, gdy te dwa urocze znaki zodiaku spotkają się po raz pierwszy. Bliźniętami i Wagą rządzi powietrze, dlatego naturalnie się ze sobą dogadują. Są inteligentne, bezpośrednie, towarzyskie i do perfekcji opanowały grę słów. Lubią ze sobą flirtować, aż jedno z nich zrobi ten decydujący ruch. Kiedy Bliźnięta stworzą relację z Wagą, wszyscy będą wróżyć im szczęśliwe zakończenie. Niestety, ten podwójny znak zodiaku ma niezobowiązujące podejście do związków. Dziecko Wenus za to tęskni za bajkowym romansem aż do grobowej deski. Dopasowanie zodiakalne tej pary pozwala przewidzieć dalszy scenariusz.

Znak powietrza ze znakiem powietrznym to pozornie mocne dopasowanie. Niestety Waga i Bliźnięta mogą mieć odmienne podejście do miłości.

Waga i Bliźnięta to ciekawe osoby, które na pewno mają o czym rozmawiać. Przyjmują życie z lekkością, co sprawia, że ich związek emanuje dobrą energią. Chętnie robią każdą rzecz wspólnie, dzieląc się swoimi szalonymi pomysłami. Lubią współpracować w branży kreatywnej i pojawiać się na wydarzeniach kulturalnych. Rozśmieszają siebie oraz ludzi wokół, dlatego inni lubią spędzać czas w ich towarzystwie. Waga w miłości ma wysokie standardy, dlatego oczekuje pełnego oddania. Może być zazdrosna o swojego partnera i podejrzewać, że ktoś jej go odbije. Tak jak Bliźnięta, odbiera świat przez zmysły. Zwraca uwagę na wygląd zewnętrzny, styl ubierania się, zapach, dotyk. Zakochana w Bliźniakach, będzie naciskać, żeby czym prędzej  przypieczętować związek. Zodiakalne Bliźnięta nie lubią być pod presją i tu pojawiają się pierwsze problemy.

Znaki zodiaku, które do siebie pasują >>

Znaki zodiaku żywiołu powietrza na co dzień

Waga ceni sobie konsekwencję. Pragnie związać się z kimś odpowiedzialnym. Bliźnięta to przeciwieństwo tych wartości, o czym ich partner wkrótce się dowie. Chociaż są kreatywne i ciężko dorównać im szybkością intelektu, nie można na nich polegać. Zodiakalna Waga przeżyje pierwszy zawód, oczekując, że Bliźniaki będą jej na wyłączność. Niestety, partner o podwójnej twarzy zawsze zostawia sobie kilka opcji. Wyznacza własne ścieżki i nie lubi być śledzony, szczególnie jeśli chodzi o kontakty towarzyskie. Kocha poznawać nowych ludzi, dlatego nie zrozumie zazdrości Wagi.

Na szczęście oboje są ekstrawertykami. Waga i Bliźnięta w związku to wspaniali gospodarze, którzy mają wiele zaprzyjaźnionych par, z jakimi chętnie spędzają czas wolny. W kręgu znajomych lubią dowcipkować i dzielić się szczegółami ze swojego życia. Waga nieustannie inspiruje Bliźnięta, a te zawsze zaskakują ją jakąś niespodzianką. Oba znaki raczej się ze sobą nie nudzą i zawsze mają pomysł na to, co robić w domu. To "prawie idealne" dopasowanie może popsuć się tylko wtedy, gdy któreś z nich przestanie pracować nad związkiem. Ten problem zazwyczaj dotyczy Bliźniaków. 

Waga i Bliźnięta w związku bawią innych, stając się ulubieńcami towarzystwa. 

W życiu codziennym Waga pomaga Bliźniętom przekształcić ich fantazje w rzeczywistość. Z kolei Bliźniaki wybudzają spontaniczne dziecko uśpione w Wadze. Razem tworzą swój własny, barwny świat, w którym odgrywają główne role. Wszystko będzie dobrze, dopóki Waga nie stanie się przesadnie apodyktyczna. Pod jej uciskiem Bliźnięta mogą poczuć się jak przyszpilony motyl. Są zmienne i poruszają się z wiatrem, za chwilę może im się odwidzieć związku. Szalony geniusz nie pozwala Bliźniętom na osadzenie się w jednym miejscu. Trzeba postępować z nimi delikatnie.

Czy Waga i Bliźnięta pasują do siebie? To pełne humoru osobowości, które nie przestają rozmawiać nawet w łóżku. Waga skłania się ku czystym, luksusowym wnętrzom, podczas gdy Bliźniaki są mniej pedantyczne i lubią eksperymentować. Oboje wzajemnie się inspirują, ale też, gdy trzeba, sprowadzają na ziemię.

Waga i Bliźnięta – emocje, duchowość

Emocjonalny świat Wagi współgra z duchowością Bliźniąt. Te dwa znaki powietrza są zsynchronizowane. Waga poszukuje uczuciowej głębi, a Bliźnięta chcą zagłębić się we wszystkie jej sekrety. W tym związku miłość pojawia się szybko, a każdy etap przebiega naturalnie. Zakochani nawet nie zauważą, kiedy ich romans ewoluuje w związek. Wagą rządzi planeta Wenus, dlatego taki niepoprawny z niej romantyk. Bliźnięta to podopieczni Merkurego, planety związanej z komunikacją. Mają skłonności do mówienia za dużo, za szybko i zbyt obiecująco. Zdarza się, że ich słodkie słówka narobią komuś nadziei. Waga może mieć złamane serce, jeśli Bliźniak wycofa się ze swoich przyrzeczeń. 

On Waga i ona Bliźnięta będą parą, która inspiruje innych.

On Waga i ona Bliźnięta to stymulujące połączenie dusz. Oboje wzajemnie zaspokajają swoją potrzebę komunikacji i cieszą się wspólnym przebywaniem w towarzystwie. Obdarzają się szacunkiem, lecz mężczyzna Waga może uznać Bliźnięta za mało romantyczne, a partnerka spod znaku Bliźniąt stwierdzi, że Waga za dużo od niej wymaga. Ten facet ma charyzmę. Patronka Wenus obdarzyła go uroczym uśmiechem i niezwykle przekonującym głosem. To świetny mówca, znający odpowiedź na pytanie dotyczące każdej dziedziny. Nie jest tak niewinny, jak się wydaje, ale mieszka w nim delikatna dusza, która nienawidzi nikogo krzywdzić. Stwarza harmonię we wszystkim, co robi, również w swoim związku. Jest kochankiem o wielkim sercu, poświęcającym się dla miłości. Kobieta Bliźnięta kocha błyszczeć w towarzystwie. Raczej nie skłoni się ku mężczyźnie na niższym poziomie intelektualnym. Bycie w związku sprawia, że ​​staje się oddana i nieustannie inspiruje swoim pięknem.

Ona Waga i on Bliźnięta tworzą żywiołową kombinację. Mężczyzna Bliźnięta jest niczym wędrowiec czarujący niewiasty napotkane w podróży i unikający stagnacji w jednym miejscu. Jego wrodzony urok osobisty wyprowadza go z prawie każdej sytuacji. Trudno przyłapać Bliźniaka na gorącym uczynku. W związku miłosnym poszukuje czegoś więcej niż stabilności. Stawia na dobrą zabawę. Trzeba uszanować jego niezależność. Kobieta Waga to słodka, urocza i sympatyczna dama, która przyciąga adoratorów. Kiedy ktoś złapie się na jej haczyk, próbuje szybko omamić ofiarę, żeby przypieczętować relację. Używa swoich kobiecych trików, opracowując logiczny plan. Zrobi wszystko, by osiągnąć swój miłosny cel. Uczucie i troska o ukochanego potwierdzają, jak bardzo zależy jej na związku. Kocha bez granic, ale w zamian oczekuje tego samego. 

Ona Waga i on Bliźnięta to atrakcyjne połączenie pięknych ciał i dusz.

Mężczyźni w horoskopie - jacy są w związkach? >>

Waga i Bliźnięta w łóżku

Waga i Bliźnięta w łóżku są połączeni na niebiańskim poziomie. Jeśli chodzi o seks, otwarcie rozmawiają o swoich odważnych fantazjach. Kruche ego Wagi zostanie podniesione dzięki luzackiemu podejściu Bliźniąt. Ten partner wie, jak sprawić, by intymne chwile spędzone sam na sam były przesiąknięte dobrą zabawą. Otworzy Wagę na nowe doświadczenia i okaże swoje uczucie poprzez dotyk.

Waga i Bliźnięta w łóżku lubią eksperymentować.

Wenus sprawia, że Waga kipi seksem. To uwodzicielska, zmysłowa bogini, której nie można się oprzeć. Za to Merkury rządzący Bliźniętami jest obojętny na emocje. Ten znak podsyca ciekawość, a Waga dobrze wie, jak kogoś zaskoczyć. Bywa niezdecydowana, lecz w objęciach Bliźniąt szybko wymyśli nową pozycję i zwinnie przejdzie do pikantniejszej gry. 

Znaki zodiaku dopasowane w łóżku >>

Bliźnięta i Waga – zgodność. Mocne i słabe aspekty związku

Dopasowanie znaków zodiaku Bliźnięta i Waga nie sprawia zbyt wielu problemów. Pomiędzy nimi jest naturalna chemia, która wykracza poza sferę cielesną. Oboje partnerów ceni sobie dobrą komunikację. Według astrologii to zgrany duet, który wytrzymuje próbę czasu.

Znaki zodiaku Waga i Bliźnięta - horoskop partnerski daje im wielkie szanse.

Chociaż istnieją potencjalne problemy, które należałoby rozwiązać, Bliźnięta i Waga tworzą zgodne dopasowanie zodiakalne. Mają podobne poglądy i podejście do życia, dobrze bawią się w swoim towarzystwie. Dopóki obydwoje pielęgnują miłość, ten związek ma duże szanse na przetrwanie.

Słabe aspekty relacji? Partner spod znaku Bliźniąt jest uparty, a Waga traktuje jego komentarze jako osobistą zniewagę. Obraza w tym przypadku może potrwać długo - Bliźnięta nie lubią przepraszać. Wadze bardzo trudno przezwyciężyć krytykę. Zawsze liczy się z opinią innych. Brakuje jej odwagi, żeby być sobą, w obawie, że ktoś jej nie polubi. Bliźnięta nie potrafią czytać cudzych emocji. Nie mają pojęcia, co się dzieje w głowie Wagi. Z czasem nauczą się być bardziej delikatne.

Bliźnięta nieświadomie urażają Wagę, która zawsze liczy się z cudzą opinią.

Czy Waga i Bliźnięta pasują do siebie?

Czy Waga i Bliźnięta pasują do siebie? Nie są parą idealną, ale ich znaki łączy silna więź. Zodiakalne Wagi pragną stać się częścią życia swoich partnerów, rezygnując przy tym ze swoich własnych pragnień. To może przeszkadzać Bliźniętom ceniącym sobie wolność ponad wszystko. Podstawą tej relacji powinno być zaufanie oraz szacunek do wzajemnych ograniczeń. Astrologia wskazuje, że zmienne Bliźnięta przetestują zrównoważoną naturę Wagi. Waga musi zrozumieć, co je irytuje, aby nie drażnić swojego partnera. Bliźnięta z kolei powinny się nauczyć, żeby nie naciskać na słabe punkty Wagi. Dopasowanie zodiakalne oblicza się na podstawie znaku Słońca i Księżyca, znaku wschodzącego oraz układu planet w dniu urodzenia. Powyższa prognoza nie jest decydująca. Należy przyjrzeć się wszystkim aspektom, które określają życie jednostki. Co ciekawe, horoskop partnerski zakłada, że znaki zodiaku tego samego żywiołu zawsze są sobie bliskie. Ziemia dobrze czuje się z ziemią, powietrze z powietrzem, woda z wodą, a ogień z drugim płomieniem. Przeciwieństwa również się przyciągają, jeśli znaki leżą wobec siebie równoległe. Warto też zagłębić się w numerologię, będącą dopełnieniem powyższych tez.