5 znaków zodiaku, które wezmą ślub więcej niż jeden raz

Nawet jeśli małżeństwo nie jest dla wszystkich, wiele znaków zodiaku traktuje je jako znaczący krok w życiu. Twój planetarny wykres urodzenia wiele mówi o twoim podejściu do miłości. Co więcej, można z niego odczytać, kiedy prawdopodobnie wyjdziesz za mąż. Profesjonalny astrolog da ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Tymczasem na podstawie swojego znaku słońca dowiesz się, co cię czeka w twojej sferze małżeństwa. Oto 5 znaków zodiaku, które najczęściej zawierają ślub więcej niż jeden raz. Oczywiście, są wyjątki, jednak statystyki mówią same za siebie. 

STRZELEC

Chociaż Strzelca uważa się za wolną duszę, na pewno zaręczy się niejeden raz. Jak się angażuje, to na całego. Miłość jest dla niego kolejną przygodą. Tylko że Łucznik może zapomnieć o tradycyjnym scenariuszu na życie u boku tej jedynej drugiej połówki. Spójrzmy prawdzie w oczy, to nie jego bajka. Niezwykłe zwroty akcji sprawią, że zainicjuje rozwód lub unieważni swoje małżeństwo, gdy tylko dana relacja stanie na przeszkodzie celom jego duszy. Tak, Strzelec może wielokrotnie wyjść za mąż lub się ożenić, w dodatku z partnerami z różnych stron świata. 

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta są impulsywne i skłonne do zawierania małżeństw w młodym wieku, jeszcze zanim dobrze poznają potencjalnego partnera. Niestety, później ponoszą konsekwencje swoich nieprzemyślanych decyzji. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że szybki ślub stanie się źródłem przyszłych niepowodzeń. Bliźniaki to również ta osoba, która zawrze małżeństwo nawet 3 lub 4 razy w swoim życiu. Żaden z ich byłych partnerów nie ma cech wspólnych, ponieważ znak powietrza lubi różnorodność.

RAK

Rak to domator, który nie traci czasu na płytkie romanse. Nie może się doczekać, kiedy przedstawi swojej mamie nową drugą połówkę. Życie singla mu się nie uśmiecha. Tuż po rozstaniu rozpoczyna poszukiwania partnera, aby jak najszybciej przypieczętować związek i założyć rodzinę. Pragnie stabilności oraz poczucia bezpieczeństwa, jakie oferuje małżeństwo. Z pośpiechu, by stworzyć swoją wymarzoną przyszłość, może pomylić się co do swojego wybranka - i to niejeden raz. 

PANNA

Panna poszukuje swojej idealnej drugiej połówki. Uważa, że dobry moment na ślub nadejdzie, kiedy ukończy swoją edukację i znajdzie dobrą pracę. Taka jest przecież naturalna kolej życia. Pierwszy ślub weźmie około trzydziestki, tym samym spełniając oczekiwania innych, jednak po latach może się okazać, że z małżonkiem nie łączy jej nic więcej niż kredyt. Ten znak zodiaku najczęściej bierze rozwód, a w przyszłości ponownie znajduje miłość, z którą chce naprawić błędy z pierwszego małżeństwa. 

LEW

Lew ma ognisty temperament i jest uzależniony od stanu zakochania. Od swojego małżonka oczekuje ciągłej uwagi oraz nieustannych dowodów potwierdzających jego uczucia. Kiedy tak się nie dzieje, a w związek wdziera się szara rutyna, Lew zachowuje się w dramatyczny sposób i ostatecznie wnosi pozew o rozwód. W swoim życiu wielokrotnie rozważa innego partnera, gdy tylko odpowiedni kandydat pojawi się na horyzoncie. Kryzys wieku średniego też może sprawić, że zacznie rozglądać się za czymś zupełnie innym niż to, do czego był przyzwyczajony. Cóż, Lew nie pozostaje samotny zbyt długo. Na pewno wyjdzie za mąż lub się ożeni więcej niż raz.

3 znaki zodiaku, z którymi Lew ułoży sobie życie >>