W kwestii randek pewne osoby wolą, gdy sprawy rozwijają się powoli, z dozą dystansu. Jednak są i tacy, którzy uzależniają się od miłosnego pościgu. Zrobią wszystko, by jak najszybciej zdobyć serce swojej sympatii. Nie boją się zaprosić jej na randkę w każdy weekend lub otwarcie zapewnić o swoich intencjach. Z nimi od razu będziesz wiedzieć, na czym stoisz. Jeśli szukasz rycerza na białym koniu, który o ciebie zawalczy, oto 4 znaki zodiaku odznaczające się taką postawą

Kto postawi wszystko na jedną kartę, żeby cię zdobyć? Dowiesz się tego na podstawie znaku zodiaku. 

Znaki wody i ognia najczęściej angażują się w miłosny pościg. Przykładowo, Raki są bardzo uczuciowe, dlatego nie poddadzą się bez walki. Z kolei Barany kochają wyzwania i nie zrażą się, gdy dostaną kosza. Osoby z tymi energiami podążają za tym, czego chcą w danej chwili. Nie odpuszczają, dopóki nie zrealizują swojego romantycznego celu. 

Oto znaki zodiaku, które najprawdopodobniej będą cię ścigać:

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Bliźnięta mają tendencję do fascynowania się swoim crushem do tego stopnia, że ​​wkładają całą swoją energię w odkrywanie wszystkiego, co można o nim wiedzieć. Są ekspertami w uzyskiwaniu odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Jeśli jesteś ich obecną „obsesją”, spodziewaj się, że będą do ciebie pisać przez cały dzień i szybko zaplanują pierwszą randkę. Bliźniętami rządzi Merkury znany ze swojej mitologicznej pogoni za Wenus. Chociaż ta planeta czyni z nich niepoprawnych romantyków, sprawia również, że ich uwaga szybko się rozprasza. Czy pozostaną w tobie zakochane? To już zależy od tego, jak bardzo do siebie pasujecie.

Z tym znakiem zodiaku połączy cię karmiczna miłość >>

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Skorpion ma obsesyjne skłonności. Całkowicie skupia się na swojej miłości, angażując się w nią zarówno psychicznie, jak i emocjonalnie. Rządzi nimi mroczny, tajemniczy Pluton, a więc romans z tym znakiem zwykle jest intensywny. Podobnie jak Bliźnięta, Skorpion chce odkryć wszystkie zakamarki umysłu swojego obiektu westchnień. Szuka głębi. Karmi się namiętnością. Swoją zaborczością przekracza zdrowe granice. Kiedy już przyciągniesz jego uwagę, dołoży wszelkich starań, aby cię zdobyć.

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Baranem rządzi Mars, który jest planetą namiętności i agresji. To również pierwszy znak na kole zodiaku, mający tendencję do przedkładania swoich pragnień ponad wszystko inne. Ognisty Rogacz podejmie spore ryzyko, aby otrzymać to, czego chce. Odmowa jeszcze bardziej go nakręca. Kiedy go olśni, że jest w tobie zakochany, nie pozwoli ci dobrowolnie odejść z jego życia. Gdzie jest haczyk? Jak tylko cię zdobędzie, może poczuć, że "wygrał" i szybko stracić zainteresowanie. Z tą tykającą bombą nic nigdy nie jest w pełni przewidywalne. 

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Rak jest znany ze swojej powściągliwości i trochę mu zajmie, zanim się otworzy. Jednak gdy już pozna kogoś, komu może zaufać i widzi swoją przyszłość u boku tej osoby, zrobi wszystko, aby mieć ją na wyłączność. Ten znak zodiaku wody ma wielkie serce. Jego miłosny uścisk jest niezwykle silny i z całą pewnością przetrwa próbę czasu. Kiedy pojawisz się w fantazjach Raka, nie znikniesz z nich tak szybko. Raczej możesz się spodziewać, że będziesz traktowana jak jego bratnia dusza na dobre i na złe.