Znaki zodiaku a związek karmiczny

Pewne typy osobowości są niczym energie yin i yang. Tylko czy stworzenie równowagi w relacji, która opiera się na przeciwieństwach, jest możliwe? Wiele zależy od znaków zodiaku. Jeśli w twoim życiu pojawił się ktoś, z kim zawsze masz pod górkę i przez kogo czujesz wewnętrzny dyskomfort, całkiem możliwe, że to właśnie z tą osobą połączył cię związek karmiczny. Wasze daty urodzenia pomogą ci zrozumieć źródło problemu.

Niektóre znaki zodiaku są twoim lustrem. Odzwierciedlają twoje ciemne strony i aktywują niezdrowe wzorce zachowań.

Co ciekawe, te osoby mogły pojawić się w twoim życiu jako partner, rodzic lub przyjaciel. Trudna kompatybilność astrologiczna wskazuje na toksyczne relacje, jednak to właśnie one mają znaczny wpływ na twój rozwój osobisty. Pamiętaj jednak, że żadna znajomość nie jest skazana na porażkę. Wystarczą dobre chęci.

Który znak zodiaku stanie się dla ciebie największym wyzwaniem? Zwróć uwagę na znak słońca i znak wschodzący swojego przeciwnika.

BARAN-PANNA

Baran jest znany ze swojej impulsywności i odwagi wojownika. Chociaż niektórzy kochają jego brawurę, Panna odbiera ją w negatywny sposób. Ten zorganizowany znak zodiaku lubi przestrzegać zasad i działać zgodnie z planem. Nieprzewidywalność Barana spotka się z jego ostrą krytyką. Konflikt między nimi szybko się zaostrzy i doprowadzi do wielu eksplozji. 

BYK-SKORPION

Na kole zodiaku Byk leży naprzeciwko Skorpiona. To wskazuje na niesamowitą chemię pomiędzy tą dwójką. Niestety, znak ziemi szybko się przekona, że ten znak wody wprowadza zbyt wiele chaosu do jego spokojnego życia. Miło będzie tylko na samym początku, kiedy relacji brakuje głębi. Cóż, z biegiem czasu związek Skorpion-Byk stanie się nie lada wyzwaniem. 

Miłość karmiczna - jak ją rozpoznać? >>

BLIŹNIĘTA-SKORPION

Bliźnięta są znakiem powietrza, który kocha wolność. Skorpion rzuci im rękawicę. Spróbuje podciąć im skrzydła, żeby nie skakały z kwiatka na kwiatek. Co więcej, wrodzone gadulstwo Bliźniąt w tym układzie również nie działa na ich korzyść. Płytkie rozmowy i plotkowanie sprawią, że Skorpion pokaże im swoje żądło. Tę dwójkę czeka wiele dramatów. 

RAK-STRZELEC

Rak straci głowę dla Strzelca, lecz Łucznik, wolny duch, będzie miłosnym wyzwaniem. Podczas gdy Rak poszukuje emocjonalnej stabilności, znak ognia wielokrotnie zrani jego uczucia. Wystarczy, że wypowie na głos prawdę, której dziecko wody nie jest gotowe usłyszeć. Słowa i akty Strzelca mogą być za mocne dla tak wrażliwego charakteru.

LEW-KOZIOROŻEC

Lwy poszukują ciągłej uwagi. Lubią chwalić się tym, co robią i być najgłośniejszymi w grupie. Z tego powodu pracowity, wyrachowany Koziorożec nie ma ochoty przebywać w ich towarzystwie. Kariera nie zawsze musi iść w parze ze sławą. Ta dwójka najczęściej konkuruje ze sobą na froncie zawodowym. 

PANNA-RYBY

Ryby i Panna to największe astro przeciwieństwo, które, o dziwo, na samym początku połączy niesamowita chemia. Jednak ten wielki romans lub przyjaźń z czasem zamienią się w toksyczną relację. Ryba to odrealniony marzyciel wiecznie z głową chmurach, podczas gdy Panna twardo stąpa po ziemi. Zaczną działać sobie na nerwy i wzajemnie wytykać sobie swoje wady, co niestety przyniesie im tylko cierpienie.

WAGA-BARAN

Waga poszukuje równowagi w relacjach. Kiedy na kimś jej zależy, zrobi wszystko, żeby ów związek działał. Niestety, gdy uczuciem obdarzy Barana, ten szybko wykorzysta jej nieskończoną dobroć. Stanie się dominujący i bezkompromisowy. Waga poczuje się zmuszona do poświęceń, aby utrzymać pokój. Tej dwójce grozi toksyczna relacja, w której posłanka sprawiedliwości straci swoje prawo do zabierania głosu.

SKORPION-BLIŹNIĘTA

Bliźnięta zirytują Skorpiona swoim gadulstwem na płytkie tematy, którymi znak wody się nie interesuje. Skorpion poszukuje głębi w drugim człowieku, jednak w tym przypadku nigdzie się nie dokopie. Kolejnym problemem w ów relacji będzie brak zaufania. Bliźnięta są niezależne i lubią flirtować z kilkoma ludźmi naraz, co w Skorpionie wzbudzi wiele wątpliwości. 

Relacja Skorpion-Bliźnięta zadziała tylko wtedy, gdy ta dwójka znajdzie sposoby, aby wzajemnie się od siebie uczyć. 

STRZELEC-PANNA

Strzelec to wysoce niezależny marzyciel. Panna go ograniczy. Da mu odczuć, że jego wielkie wizje nie pokrywają się z rzeczywistością. Zakwestionuje idee Łucznika. Zamiast otoczyć go wsparciem, osaczy krytyką. Odmienne nastawienie do życia tych znaków wywoła niekończącą się walkę. 

KOZIOROŻEC-BARAN

Ambicje Koziorożca prawdopodobnie zderzą się z ambicjami Barana. Ta dwójka zwykle stanowi swoich największych wrogów w środowisku pracy. Baran chce być numerem jeden, co Koziorożcowi działa na nerwy. Poczuje urazę i podłoży mu nogę, lecz szybko przekona się, że nie było warto. Gniewny Rogacz lubi się mścić. 

WODNIK-LEW

Wodnik i Lew przyciągają się jak magnes, gdyż na kole zodiaku leżą naprzeciwko siebie. Niestety, to połączenie niemal zawsze oznacza karmiczny związek. Kiedy Lew zacznie cierpieć na brak uwagi w relacji, wywoła dramat, który skupi na nim uwagę wszystkich. Ta dwójka raz się lubi, raz się czubi. Czy przetrwają lata? Wszystko zależy od chęci. 

RYBY-BLIŹNIĘTA

Zarówno Bliźnięta, jak i Ryby są niezwykle kreatywne. Nieporozumienia w tym układzie pojawiają się w sferze emocji. Ryby muszą czuć się wysłuchane, zrozumiane i kochane, żeby spełniały się w związku. Bliźnięta nie zawsze chcą poświęcać czas na przetwarzanie swoich uczuć. Ci intelektualiści zwykle są emocjonalnie niedostępni. Przez to Ryby poczują się niedocenione lub nawet...niewidzialne.