3 znaki zodiaku, które gotują najlepiej

Podobnie jak malowanie czy programowanie, gotowanie to umiejętność, której każdy może się nauczyć i ostatecznie ją opanować. Jednak umieć gotować, a być świetnym kucharzem to dwie zupełnie różne rzeczy. Najlepsi szefowie kuchni polegają na swojej intuicji i mają wyjątkowy zmysł, jeśli chodzi o łączenie smaków. Na ich talent może wpływać także astrologia. Znaki zodiaku, które znajdują przyjemność w jedzeniu oraz służeniu innym, najczęściej okazują się dobrymi kucharzami. Możliwe, że prowadzą własną restaurację lub dogadzają w kuchni swoim bliskim. Brzmi znajomo? Spójrz na poniższą listę. 

3 znaki zodiaku z poniższej listy spróbują dogodzić ci swoim gotowaniem:

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Byk, niczym rzymski bóg Dionizos, uwielbia delektować się winem i pysznym jedzeniem wszelkiego rodzaju. Wie, jak sprawić, żeby życie było przyjemne, co czyni go świetnym gospodarzem. Kiedy cię ugości, możesz mieć pewność, że zasmakujesz wyśmienitych potraw lub alkoholi z wyższej półki. Nie ominie cię również wykwintny deser. Przecież Byk nie pozwoli, żebyś wyszła od niego głodna. Kuchnia czy jadalnia to jego terytorium, na którym czuje się pewnie. Niewykluczone, że zdobędzie twoje serce, pobudzając twój zmysł smaku i węchu. W jego obecności nie ma co liczyć kalorii. Po prostu rozkoszuj się chwilą. 

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Niepozorny Rak góruje na liście najlepszych kucharzy. Ten znak zodiaku uczy się gotować już w młodym wieku i opanowuje tę sztukę do perfekcji. Jego życie polega na tworzeniu komfortowej, domowej atmosfery dla siebie i swoich bliskich. Gotowanie dla innych sprawia mu wielką radość. Dokłada wszelkich starań, aby jego potrawy budziły same pozytywne odczucia. Szef kuchni Anthony Bourdain był Rakiem i ucieleśniał najważniejsze cechy tego znaku zodiaku: życzliwość, hojność oraz gościnność. Dla niego jedzenie było sprawą osobistą oraz najlepszą formą ekspresji. 

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Panna to kulinarny nerd. Wszyscy wiemy, jaka z niej perfekcjonistka. Ma wysokie standardy dotyczące każdej sfery życia, w tym również jedzenia. Zwraca uwagę na szczegóły i jest świetnie zorganizowana. Nie ma problemu z ugotowaniem najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych potraw. Urodziła się z talentem do ulepszania wszystkiego, czego się dotknie. Bazując na swojej wiedzy, wymyśla przepisy, które podbijają serca i żołądki innych. Spiżarnia Panny jest godna podziwu, a w jej kuchni znajdziesz niszowe przyprawy oraz rozmaite sprzęty do gotowania. Znak żywiołu ziemi zna się na ziołach i łączeniu smaków.