3 znaki zodiaku, które pasują do Lwa

Małżeństwo podnosi pewność siebie Lwa i pomaga mu uzyskać upragniony status społeczny. Lew chce być widziany przez swojego partnera oraz mieć pewność, że ma go "na własność". Miłość drugiej osoby to dla niego potwierdzenie, że warto być autentycznym. Dodatkowo małżonek Lwa w każdej sytuacji powinien być jego prawdziwą czirliderką. Lew osiąga wewnętrzny postęp tylko wtedy, kiedy ma zapewnione poczucie bezpieczeństwa. Związek małżeński traktuje jako ważny fundament swojego życia. 

Lew potrzebuje kogoś otwartego i bezpośredniego w wyrażaniu uczuć. Idealny "materiał na męża" powinien wspierać marzenia Lwa bez względu na to, jak bardzo są szalone.

Według astrologii poniższe 3 znaki zodiaku mają to, czego Lew potrzebuje do szczęścia.

Baran

Baran i Lew to znaki ognia będące swoim lustrzanym odbiciem. Są otwarte, pełne energii, niezależne oraz niezwykle ambitne. Mają silne osobowości, a w życiu kierują się przede wszystkim pasją. Ze względu na te podobieństwa, Baran zaoferuje swojemu kochankowi wszystko, czego ten oczekuje od związku. Zarówno Baran, jak i Lew uwielbiają otrzymywać pochwały. W relacji ze sobą nie będą mieć problemu z zasypywaniem się komplementami. Wylewność w uczuciach czy temperament w łóżku też odegrają tutaj ważne role. Ognisty seks tej pary w pełni usatysfakcjonuje obie strony. To małżeństwo może trwać aż po grób, o ile Baran i Lew podejmą się systematycznej pracy nad swoim ego.

Sezon Lwa - nastał czas znaku ognia >>

Bliźnięta

Lew to narcyz, który lubi rozmawiać przede wszystkim o sobie. Ma na swój temat wiele ciekawych historii, które zaintrygują Bliźnięta. Ponieważ ten znak powietrza lubi studiować swoich partnerów, zdobywanie wiedzy na temat Lwa będzie dla niego satysfakcjonujące. Ci kochankowie nie znoszą rutyny i szybko uczynią swoje życie jedną wielką przygodą. To ta para, która budzi podziw innych oraz zwraca na siebie uwagę swoim stylem. Chociaż Lew bywa głośny w towarzystwie, zwykle zachowuje swoje uczucia dla siebie. Bliźnięta nauczą go, że warto chwalić się swoją miłością na oczach wszystkich. 

Strzelec

Gdy te dwa kochające zabawę znaki spotkają się po raz pierwszy, natychmiast polecą iskry. Lew zakocha się w poczuciu humoru Strzelca, a ten będzie pełen podziwu dla pewności siebie Lwa. Poza tym rządzi nimi żywioł ognia, który nie ma nic wspólnego z rutyną czy stagnacją. Ta dwójka zachowuje się przy sobie jak dzieci ekscytujące się każdą przygodą. W tym połączeniu kochankowie wzajemnie się inspirują i znajdują wiele powodów do uśmiechu. W Strzelcu Lew rozpozna nie tylko wymarzonego małżonka, ale też najlepszego przyjaciela.