Znaki zodiaku, które znajdą miłość w roku 2021

Feralny rok 2020 nie służył zawieraniu nowych znajomości i z całą pewnością utrudniał randkowanie. Na szczęście prognoza na kolejne miesiące zapowiada się obiecująco. Powoli wkraczamy w erę Wodnika, której hasłem przewodnim jest postęp. Dla niektórych ów zmianą na lepsze będzie wejście w fascynujący związek. Kilka znaków zodiaku ma duże szanse znaleźć w tym roku długotrwałą miłość. Wielka Koniunkcja Jowisza i Saturna uruchomiła niezwykłą energię, pozwalającą nam przyciągać do siebie wszystko to, czego pragniemy najmocniej. Możliwe, że za chwilę poznasz bratnią duszę tam, gdzie najmniej się tego spodziewasz. Wszechświat współpracuje z twoimi intencjami. Złe czasy się skończyły - zasługujesz na szczęście. 

Bliźnięta (21.05-20.06)

Przez cały rok 2021 astrologiczny węzeł północny będzie stacjonować w Bliźniętach. Oznacza to dla ciebie zwiększoną szansę na znalezienie drugiej połówki. Gdy w styczniu Merkury wkroczy w znak Wodnika, zaczniesz do siebie przyciągać rzeczy i ludzi, których podświadomie pragniesz. Energia, jaką teraz posyłasz w eter, powróci do ciebie ze zdwojoną siłą. Na korzyść dla Bliźniąt wpływa także obecność Saturna i Jowisza w sektorze ekspansji. Ten przychylny aspekt zwiększa twoje szanse na wdanie się w poważny, pasjonujący związek.

Bliźnięta poznają swoją bratnią duszę w trakcie pogoni za nowymi pasjami.

Lew (23.07-22.08)

Dla Lwa ten rok będzie idealnym czasem na zbudowanie trwałych relacji, zarówno zawodowych, jak i romantycznych. Saturn oraz Jowisz w znaku Wodnika najsilniej podziałają w twoim sektorze partnerskim. Miłość dosłownie unosi się w powietrzu. Masz szansę uwolnić się z toksycznych związków. Dopiero doświadczysz, co to oznacza być ze swoją prawdziwą, bratnią duszą. Nowe znajomości otworzą ci oczy we wszystkich obszarach twojego życia. Zaufaj przeznaczeniu i nie trać czasu na ludzi, przy których nie potrafisz być sobą.

Lew spotka ludzi myślących podobnie, z którymi stworzy intensywne połączenia.

Skorpion (23.10-21.11)

W styczniu 2021 zakończy się retrogradacja Urana, która rzutowała na twój sektor partnerski. To oznacza, że w najbliższym czasie uwikłasz się w zaskakujący romans. Brzmi absurdalnie? Sama się zdziwisz, gdy ni stąd, ni zowąd dosięgnie cię przebiegła strzała Amora. Mars, planeta rządząca twoim znakiem, wkracza do Byka na początku roku, inspirując Skorpiony do skupienia się na tym, czego najbardziej oczekują od miłości. Skorzystaj z energii kolejnych miesięcy, by przyciągnąć do siebie wymarzonego partnera. Jeśli już znajdujesz się w udanym związku, możesz przypieczętować relację, zapewniając jej trwałość na kolejne lata. 

Ze Skorpionów zdjęto miłosną blokadę. Czeka was rok głębokich uniesień.

Koziorożec (22.12-19.01)

Rok 2020 nie pozostawił na Kozłach suchej nitki. Na szczęście kolejne miesiące przyniosą ulgę po przeżytych cierpieniach. Pluton, planeta transformacji i seksu, zacznie wykonywać ruch wsteczny w twoim znaku. Ta retrogradacja obudzi w tobie potrzebę zbudowania więzi emocjonalnej. Dodatkowo Jowisz oraz Saturn (twój planetarny władca) znajdą się w drugim domu Koziorożca. Tym samym pomogą ci stworzyć trwałe, głębokie i niezwykle namiętne połączenie. Przygotuj się na to, że twoja logika za chwilę ustąpi sercu.

Czas odstawić rozum na bok i skupić się na relacji. Koziorożce zapragną zbudować silną więź. 

Horoskop na rok 2021 - co cię czeka? >>