Jak obliczyć Wenus w ascendencie? Kalkulator astrologiczny sprawdza położenie planety miłości na podstawie twojego imienia, daty urodzenia, godziny oraz miejscowości, w której przyszłaś na świat. Informacja o Wenus jest zapisana w domach, których jest dwanaście - dokładnie tyle, ile znaków zodiaku. Sprawdź, w jakim domu mieszka twoja Wenus i czego tak naprawdę poszukujesz w miłości. Obliczysz to TUTAJ lub TUTAJ >>

Przykład Wenus w II (Drugim Domu)

Wenus w domach - znaczenie:

Wenus w Pierwszym Domu

W swoim związku pragniesz pasji, bezpośredniości i otwartości. Nie ma wątpliwości, że twój partner jest wobec ciebie lojalny. Oczekujesz swobodnej, łatwej komunikacji między tobą a ukochaną osobą. Przede wszystkim chcesz kogoś, kto sprawi, że poczujesz się bezpiecznie i pewnie. 

Wenus w Drugim Domu

Poszukujesz partnera będącego samcem alfa, który zadba o waszą dwójkę. Chcesz silnego ramienia do oparcia się. Pragniesz poważnego, stabilnego i budującego związku na przyszłość. Dla ciebie zakochanie się wymaga głębokiego porozumienia dusz oraz zmysłowego przyciągania się dwóch ciał. 

Wenus w Trzecim Domu

Ciągła wymiana intelektualna jest koniecznością w twoim związku. Chcesz uczyć się razem oraz być pobudzaną tym, co odkrywa przed tobą ukochany. Bardzo cenisz sobie komunikację. Pragniesz partnerstwa, w którym bardzo szczerze rozmawia się o emocjach. 

Wenus w Czwartym Domu

Chcesz stworzyć dom ze swoim partnerem. Czułość, głęboka miłość i troskliwość muszą być podstawą łączącej was więzi. Pragniesz kogoś, kto da ci poczucie bezpieczeństwa oraz wszechogarniającego ciepła. Dobrze, jeśli twój wybranek ma cudowną rodzinę, z którą obydwoje się dogadujecie.

Znaki zodiaku, które zwalają winę w związku >>

 

Wenus w Piątym Domu

Marzysz o życiu miłosnym jak z romansu, napędzanego twórczością i sztuką. Pragniesz listów miłosnych, wielkich gestów oraz niekończącej się zabawy. Ekscytujący seks również ma dla ciebie ogromne znaczenie. Obawiasz się rutyny. Chcesz, żeby wasz "miesiąc miodowy" trwał wiecznie.

Wenus w Szóstym Domu

Miłość kojarzy ci się ze służbą, w najlepszym znaczeniu tego słowa. Chcesz być z kimś, kto ci pomaga, kiedy tylko może, i ułatwia życie swoim wysiłkiem. Masz praktyczne podejście do relacji. Pragniesz związku, który jest przyziemny oraz naznaczony przyjemną rutyną.

Wenus w Siódmym Domu

Oczekujesz równowagi sił w swoim związku. Pragniesz silnej więzi, w której obydwoje cenicie lojalność i szczerość ponad wszystko. Spędzanie czasu razem jest dla ciebie bardzo ważne. W tej relacji nikt nie ma być szefem. Chodzi o to, by iść przez życie łeb w łeb.

Wenus w Ósmym Domu

Pragniesz głębokiej więzi emocjonalnej, która uzależni cię jak narkotyk. Chcesz podzielić się z partnerem swoim wewnętrznym mrokiem lub złamać z nim każde możliwe tabu. To musi być ktoś bardzo do ciebie podobny, na tym samym poziomie duchowym i z równie odważnymi fantazjami w łóżku. 

 

Wenus w Dziewiątym Domu

Szukasz kogoś, z kim będziesz jak Bonnie & Clyde. On musi kochać przygody, chcieć wspólnie zdobywać świat oraz z odwagą podejmować ryzyko. Razem możecie poszerzać horyzonty i realizować najśmielsze pomysły. Dla ciebie partnerstwo to przede wszystkim wolność.

Wenus w Dziesiątym Domu

Chcesz stworzyć związek, który inspiruje innych. Zakochać się w kimś, komu zależy na tych samych sprawach, co tobie. Oboje będziecie dbać o swój wizerunek, wspólnie robić karierę oraz wzmacniać w sobie poczucie mocy. Twój ukochany może być nieco starszy - pokaże ci kierunek, w jakim powinnaś podążać. 

Wenus w Jedenastym Domu

Nie chcesz, aby twój związek opierał się wyłącznie na miłości i romansie. Pragniesz zakochać się w najlepszym przyjacielu. Zależy ci na tym, by wasze wspólne życie było towarzyskie i pełne humoru. Ten ktoś musi być dobrą osobą, która dba o otaczający was świat.

Wenus w Dwunastym Domu

Pragniesz prywatnego, intymnego związku i nie obchodzi cię zdanie innych. Twoja koncepcja prawdziwej miłości obejmuje poświęcenie, hojność i chęć zrobienia wszystkiego, co możesz dla swojego ukochanego. Musisz być z kimś, kto intuicyjnie wyczuwa twoje potrzeby i nastroje.