Jak obliczyć Wenus w ascendencie? Kalkulator astrologiczny sprawdza położenie planety miłości na podstawie twojego imienia, daty urodzenia, godziny oraz miejscowości, w której przyszłaś na świat. Informacja o Wenus jest zapisana w domach, których jest dwanaście - dokładnie tyle, ile znaków zodiaku. Sprawdź, w jakim domu mieszka twoja Wenus i czego tak naprawdę poszukujesz w miłości. Obliczysz to TUTAJ lub TUTAJ >>

Przykład Wenus w II (Drugim Domu)

Wenus w domach - znaczenie:

Wenus w Pierwszym Domu

W swoim związku pragniesz pasji, bezpośredniości i otwartości. Nie ma wątpliwości, że twój partner jest wobec ciebie lojalny. Oczekujesz swobodnej, łatwej komunikacji między tobą a ukochaną osobą. Przede wszystkim chcesz kogoś, kto sprawi, że poczujesz się bezpiecznie i pewnie. 

Wenus w Drugim Domu

Poszukujesz partnera będącego samcem alfa, który zadba o waszą dwójkę. Chcesz silnego ramienia do oparcia się. Pragniesz poważnego, stabilnego i budującego związku na przyszłość. Dla ciebie zakochanie się wymaga głębokiego porozumienia dusz oraz zmysłowego przyciągania się dwóch ciał. 

Wenus w Trzecim Domu

Ciągła wymiana intelektualna jest koniecznością w twoim związku. Chcesz uczyć się razem oraz być pobudzaną tym, co odkrywa przed tobą ukochany. Bardzo cenisz sobie komunikację. Pragniesz partnerstwa, w którym bardzo szczerze rozmawia się o emocjach. 

Wenus w Czwartym Domu

Chcesz stworzyć dom ze swoim partnerem. Czułość, głęboka miłość i troskliwość muszą być podstawą łączącej was więzi. Pragniesz kogoś, kto da ci poczucie bezpieczeństwa oraz wszechogarniającego ciepła. Dobrze, jeśli twój wybranek ma cudowną rodzinę, z którą obydwoje się dogadujecie.

Znaki zodiaku, które zwalają winę w związku >>