Horoskop 2021 - rok zmian pod znakiem Wodnika

Jaki będzie 2021 rok w porównaniu z tym, który dopiero się skończył? Astrologia określa go trzema słowami: przyszłość, zmiana, postęp. Wszystko zacznie krążyć wokół technologii, społeczeństwa i relacji człowieka z naturą. Czeka nas przełom w życiu zbiorowym, ale też w najbardziej osobistych sferach. Grudniowe zjawisko Wielkiej Koniunkcji zapoczątkowało "erę Wodnika". Planeta Saturn, nazywana Władcą Karmy, która wstąpiła w ten znak, stopniowo prowokuje globalną transformację. Wkrótce spojrzymy na świat z innej perspektywy, wolni od dawnych osądów czy ograniczeń. Nowa rzeczywistość otworzy nam oczy na sprawy dotyczące tolerancji i równości. Nadchodzi czas olśnienia, wewnętrznego wzrostu oraz odkrywania misji, z jaką przyszliśmy na świat. Pozwólmy sobie na odważne doświadczenia, bez strachu przed tym, co przyniesie jutro. 

Rok 2021 to czas przełomowych zmian dla Ziemi i ludzkości. Nic nie będzie w nim takie jak dawniej, ale to nie wróży złego zakończenia.

Horoskop 2021 dla każdego znaku zodiaku:

Baran (21.03-20.04)

Rok 2021 spędzisz w gronie ludzi myślących podobnie. Te osoby będą cię inspirować i motywować do podjęcia nowych wyzwań. Zachowaj otwartą głowę, w szczególności, jeśli chodzi o pomysły innych. Wyciągaj nauki z zasłyszanych historii, aby przyspieszyć swoją podróż do celu. Zmiany, jakich niedługo doświadczysz, rozwiną cię zawodowo. Zaczniesz zarabiać więcej niż dotychczas, w dodatku robiąc to, co sprawia ci przyjemność. Zapomnij o stagnacji, czeka cię wiele wrażeń. Zaufaj losowi i podejmij ryzyko. Sytuacje, po których spodziewasz się najmniej, przyniosą ci najwięcej profitów.

Byk (21.04-20.05)

Byku, czeka cię przełomowy rok, który zerwie z tym, co wygodne i przyziemne. Zmieni się wszystko, od twojej kariery po reputację w gronie przyjaciół. Będziesz musiała wziąć odpowiedzialność za swoje życie oraz decyzje związane z finansami. Kolejne miesiące przedefiniują twój dotychczasowy system wartości. Możliwe, że porzucisz swoje stare przekonania. Jeśli zbuntujesz się przeciwko przełomowi, przysporzysz sobie jeszcze więcej trudnych chwil. Oddaj ster losowi i zaufaj, że ta podróż zaprowadzi cię do rajskiego miejsca. Metamorfoza jest nieunikniona, ale wszystko zmierza tylko ku lepszemu. 

Bliźnięta (21.05-20.06)

Czas ustanowić sobie nowe cele, różniące się od tego, czego pragnęłaś dotychczas. W roku 2021 wkraczasz w maksimum swojej mocy i zyskujesz na autentyczności. Zacznij edukować się w nowej dziedzinie lub zainwestuj we własny biznes. Kolejne miesiące zabiorą cię w najmniej spodziewane, egzotyczne miejsca. Wyzwanie numer jeden? Poświęć więcej uwagi ludziom, których trzymasz najbliżej serca. Nic, co niebawem osiągniesz, nie będzie wyłącznie twoją własną zasługą. Okazuj wdzięczność wobec cudzej pomocy. Czeka cię wielki, przełomowy rok. Zanim ruszysz naprzód, oddaj się refleksji nad tym, co ważne i trwałe na lata. 

Rak (21.06-22.07)

Rok 2021 to dla ciebie dosłownie czysta karta. Szansa, aby zacząć wszystko od nowa i nareszcie uwolnić się od swoich ograniczeń. Ostatnie miesiące były kompasem wskazującym kierunek twoim duchowym dążeniom. Poznałaś swoje słabości, a teraz musisz nauczyć się je akceptować. Dbaj o siebie, bo zdrowie i codzienne rytuały odegrają ważną rolę w roku pełnym zmian. Upewnij się, że nie boisz się być sobą i zawsze postępujesz zgodnie ze swoim sumieniem. Czy to osobiście, czy zawodowo, przenosisz swoje życie na wyższy poziom. Masz w sobie światło, którym lśnisz na zewnątrz. Niebawem zamienisz wewnętrzną pustkę w zadowalające poczucie obfitości. 

Rok 2021 w numerologii - co oznacza jego wibracja? >>