Horoskop noworoczny 2020 - nowy rok, nowa ty? Sprawdź, co cię czeka w pierwszych dniach stycznia:

Baran

Z początkiem stycznia poważnie myślisz o swoich długoterminowych celach i oceniasz dotychczasowe osiągnięcia. Jak możesz pracować ciężej? Czy realizujesz się we właściwym kierunku? Rozmowa z kimś z twojej dziedziny może dać ci szansę, która zmieni wszystko na lepsze. Energia Koziorożca podaruje ci sporo siły do zaangażowania się w swoje obowiązki. Będziesz zorganizowana i skupiona na celach, a to już wkrótce przyniesie efekty. 

Byk

Czy ktoś czeka na ważną wiadomość od ciebie? Nie wahaj się i przekaż, co naprawdę myślisz, w rozmowie tekstowej lub telefonicznej. Teraz jest na to najlepszy moment. Życie nie polega na tym, ile masz pieniędzy lub ile osiągnęłaś. Pod koniec dnia najbardziej cenisz sobie wspomnienia, jakie sama tworzysz. Rób rzeczy, które dadzą Ci fascynującą historię do opowiedzenia. Zejdź na spontaniczną ścieżkę, uruchom wyobraźnię, a będziesz zaskoczona, jak wnikliwa okaże się ta podróż.

Bliźnięta

Dokopujesz się do dna swojego serca. Są tam uczucia, z jakich jeszcze nie zdajesz sobie sprawy w związku z sytuacją, w której się znajdujesz. Jeśli chcesz dokopać się naprawdę głęboko i wkroczyć na nieznane terytorium, przekonasz się, że prawda jest zupełnie inna, niż początkowo sądziłaś. To będzie boleć, ale cię uwolni. Bez lęku stawiaj czoła rzeczywistości.

Rak

Opracowujesz skuteczniejszą metodę jasnej komunikacji z innymi. Może się okazać, że z kimś nowym zaiskrzy, a to będzie wystarczający grunt pod nowy związek. Raki mające już drugą połówkę teraz mają szansę wznieść swoją relację na wyższy poziom. Zaplanuj czas tylko we dwoje, na robienie wspólnie konstruktywnych rzeczy. 

Lew

W tym tygodniu jesteś tak zajęta, że o rutynie nie ma mowy. ​​To spowoduje, że poczujesz się bardziej niezorganizowana niż zwykle. Na szczęście masz teraz siłę, by trwać w swoich nowych nawykach oraz zniwelować powstały chaos. Skoncentruj się na wykonywaniu czynności jedna po drugiej. Zadbaj o to, by mieć dobre samopoczucie. Jeśli odkładasz swoje zdrowie na boczny tor, by zająć się czymś innym, będzie cię ono wkrótce prześladować. 

Panna

Czy ostatnio miałaś problem z brakiem inspiracji? Cóż, masz szczęście, bo właśnie w tym tygodniu odrobina geniuszu może ponownie uruchomić kreatywność. Rozmawiaj z ludźmi mającymi świeże spojrzenie na świat, spędzaj czas w artystycznych miejscach i po prostu baw się dobrze. Nie wywieraj na sobie żadnej presji, bo to nigdzie cię nie doprowadzi. Zrelaksuj się i pozwól pięknu samoistnie pojawić się w twoim życiu.

Waga

Wyjdź ze skorupy i spotkaj się z ludźmi, którzy naprawdę zabiegają o ciebie w tym tygodniu. W noworocznej wibracji będziesz bardziej wrażliwa, więc podaruj sobie miłość oraz zrozumienie. Wykorzystaj wewnętrzną siłę w dobrym celu. Bądź ramieniem, na którym inni mogą się podeprzeć. Wyostrz swoją empatię, przypomnij sobie swoje własne doświadczenia, i na ich podstawie pomagaj innym. To wyleczy twoją samotność. 

Skorpion

Noworoczna energia da ci potrzebę bycia bardziej społeczną niż zwykle. Skorzystaj z tego nastroju i otwórz się na ludzi, eksploruj nowe, dziel się pomysłami i ucz się przez cały czas. Rozmowy z osobami, które teraz spotkasz, będą niezwykle stymulujące. Twoja perspektywa znacznie się poszerzy, gdy z uwagą będziesz przysłuchiwać się innym. Połącz swoje myśli z mową i wyraź to, co ci krąży po umyśle. Twoja zdolność do wyrażania emocji teraz jest niezrównana.

Strzelec

Ostatnio czujesz się nieco uziemiona? To wszystko siedzi w twojej głowie. Za dużo czasu spędzasz na analizowaniu pytań w stylu "a co by było, gdyby...". Zamiast tego otwórz się na swoją rzeczywistość, postaraj się żyć w danym momencie. Nie zaprzątaj sobie głową przyszłością lub przeszłością. Poczuj ziemię pod stopami, doceń otoczenie i znajdź wdzięczność w świecie, w którym masz szczęście teraz żyć.

Koziorożec

Panująca wibracja Koziorożca ci sprzyja. Czujesz się niesamowicie silna, więc wykorzystaj tę energię, aby zwiększyć swoje zaufanie, wykonać wiele zadań i poważnie podejść do swoich planów. Teraz wiele osiągniesz, jeśli tylko się skupisz. Ukończ projekty, które zaczynasz. Jeśli po drodze pojawi się zupełnie nowa opcja ich realizacji, nie wahaj się, by z niej korzystać. To otworzy ci zupełnie nowe możliwości. 

Wodnik

Masz ochotę na uzdrawiające rozmowy. Rany z przeszłości mogą jeszcze boleć, a to zmusi cię do rozmowy o wszystkim, przez co poczułaś się dotknięta. Znajdź sobie terapeutyczne zajęcie. Może czas wrócić do jogi lub zacząć medytować? Jeśli zajmiesz głowę przyjemną czynnością, zdasz sobie sprawę z czegoś bardzo ważnego. 

Ryby

Jesteś sznurkiem, który łączy twoją społeczność. Współpracuj z innymi, by osiągnąć wspólny cel. Co buduje twoją pasję? Jak możesz otworzyć oczy innym i zbudować lepszą rzeczywistość? W tym tygodniu będziesz pod wrażeniem sposobu, jaki znajdziesz na komunikowanie się z osobami podzielającymi twój punkt widzenia. Użyj tej mocy właściwie, a osiągniesz upragniony efekt.

Horoskop słowiański. Jaki jest twój znak zodiaku według naszych przodków? >>