Jeżeli potrzebujecie ostatecznego dowodu na to, że to fryzura bob jest najmodniejszą w tym sezonie, Zendaya w nowym cięciu powinna was przekonać. Niedawno pisaliśmy o tym, że do grona fanek dołączyła Nicole Kidman, która pożegnała swoją ikoniczną fryzurę (rude fale w stylu złotej ery starego Hollywood) na rzecz cięcia Long bob i platynowego, chłodnego blondu. Ta diametralna zmiana odmłodziła aktorkę o co najmniej kilka lat i zdecydowanie dodała jej świeżości. Na podobny ruch zdecydowała się jakiś czas temu Sydney Sweeney, która skróciła swoje włosy do długości Wave Lob, czyli odwróconego, falowanego boba. Skręt podkreśliła pianką, a efekt lekko “mokrej” fryzury przywodził na myśl lata 80. Jeżeli szukasz inspiracji na modną fryzurę na wiosnę, być może zainspiruje cię Zendaya, która po raz kolejny przeszła (oczywiście udaną) metamorfozę. 

Zendaya zachwyca fryzurą Mob Wife Bob 

27-letnia gwiazda niedawno promowała drugą część “Diuny”, a obecnie bierze udział w press tour najnowszego filmu z jej udziałem. “Challengers” w reżyserii Luci Guadagnino wejdzie do kin pod koniec kwietnia. Produkcja opowiada historię tenisistki (w tej roli Zendaya), która jest uwikłana w trójkąt miłosny. Aktorka uwielbia czerpać wizerunkowe inspiracje od swoich bohaterek. Nie inaczej jest tym razem. Na australijskiej premierze “Challengers” pojawiła się w błyszczącej, zielonej kreacji Loewe i zadebiutowała w nowej fryzurze. Podczas wydarzenia miała upięte włosy, ale jej stylista Law Roach opublikował nagranie na Instagramie, gdzie widać Mob Wife Bob w pełnej okazałości. Zendaya na dobre pożegnała doczepione loki i wróciła do cięcia w stylu bob. Zgodnie z trendami zdecydowała się na cieniowanie w estetyce Mob Wife, czyli krócej przy kościach policzkowych. Aktorka postawiła również na przedziałek, wywinięte końce i dużo objętości. To fryzura pełna wdzięku i elegancji. 

Zendaya w nowym kolorze Honey Blonde 

Okazuje się, że w trendach jest nie tylko krótkie cięcie, ale także jasna koloryzacja. Blond powraca na wiosnę i jest bardziej wdzięczny niż kiedykolwiek, a przynajmniej tak twierdzi Zendaya i jej fryzjerka Ursula Stephen, które postawiły na odcień Honey Blonde. Ten ciepły, szlachetny blond z bursztynowo-brązowymi refleksami jest bardzo uniwersalny i pasuje do każdego typu urody.