Selena Gomez nieustannie inspiruje swoim niewymuszonym i dziewczęcym stylem. Gwiazda, która od nastoletnich lat mierzy się z oceną opinii publicznej, w końcu wydaje się nie przejmować opiniami innych. Selena eksperymentuje z wyglądem i nie boi się modowych wyzwań – jak chociażby przywołana przez nią z lat 2000. spódniczka-bombka. Niedawno zachwycałyśmy się też jej fryzurą “odwrócony bob”, czyli włosami przed ramiona z wywiniętymi końcami, który dodawał jej mnóstwo wdzięku. Jak już wiemy, Selena Gomez nie lubi nudy. Premiera jej nowej fryzury, która jest idealna na wiosnę 2024, miała na urodzinowym przyjęciu jej chłopaka. 

Millennial Side Bangs – Selena Gomez w nowej fryzurze 

Grzywka na bok powraca w wielkim stylu. Ten niesławny trend z lat 2000., kiedy święcił triumfy, przywołała ostatnio Bella Hadid. Do grona fanek tego cięcia dołączyła właśnie Selena Gomez, która bawiła się na 36. urodzinach swojego chłopaka, Benny’ego Blanco. Gwiazda z tej okazji podkręciła objętość swojego boba, dodając mu barokowego sznytu i przy okazji pokazała ściętą na bok grzywkę. Chwilę później pojawiła się w nowej fryzurze na panelu dyskusyjnym, poświęconym zdrowiu psychicznemu i wyglądała zjawiskowo. Do dziewczęcego, pełnego uroku odwróconego boba i grzywki na bok założyła szary denim set.

@esme.ag1 8 year old me was screaming @Selena Gomez She was graceful and vulnerable. Truly a beautiful panel. Selena shared that the desire to heal/change must come from within and you can’t force anyone. #mentalhealth #selenagomez #SXSW #sxsw2024 ♬ suono originale - Sweet Melodies

Millennial Side Bangs – komu pasuje grzywka w stylu Seleny Gomez?

Grzywka na bok, która lata swojej świetności przeżywała kilkanaście lat temu, ma szansę stać się nową modną fryzurą na wiosnę 2024, szczególnie, gdy nosi ją Selena Gomez. Romantyczne, nieco tajemnicze cięcie daje duże pole do popisu, ponieważ grzywkę można układać na bok (wystarczy zrobić przedziałek na prawą lub lewą stronę, w zależności od preferencji) lub na środku, rozdzielając ją na dwa boki. Taka stylizacja włosów pasuje kobietom w każdym wieku. Jest uniwersalna, klasyczna i łatwa do wystylizowania. Co więcej, idealnie komponuje się z fryzurą bob, który zdecydowanie wciąż pozostaje najmodniejszą fryzurą na wiosnę 2024.