Fryzura bob święci triumfy i wygląda na to, że zostanie z nami na dłużej. Plejada gwiazd udowadnia, że to uniwersalne cięcie, które pasuje każdemu, a możliwości na różnorodną stylizację włosów jest naprawdę wiele. Na zmianę fryzury zdecydowała się już Gigi Hadid, która po tygodniu mody w Paryżu ścięła blond fale na długość francuskiego boba. Dołączyła do Sydney Sweeney, debiutującej w drapieżnym bobie na paryskim fashion weeku. Nie wspominając o Jennifer Aniston, romansującej z long bobem już od kilku miesięcy. Teraz do tego grona dołączyła Nicole Kidman, która postawiła na kompletną zmianę fryzury i wybrała właśnie boba. To jednak nie wszystko. Aktorka zdecydowała się także na nowy kolor włosów.

Nicole Kidman zadebiutowała w modnej fryzurze bob 

Od jakiegoś czasu rude, długie fale w stylu złotej ery starego Hollywood były ikonicznym elementem jej wizerunku. Nicole Kidman uczyniła ze swojej fryzury znak rozpoznawczy, ale jak widać nawet ona miała ochotę na wiosenne zmiany. Wczoraj aktorka zadebiutowała na Instagramie w nowej fryzurze, stawiając oczywiście na modnego, odmładzającego boba do ramion. Aktorka postawiła na dłuższą wersję z lekko pocieniowanymi końcami przy twarzy. 

Na chwilę uwagi zasługuje także nowy kolor włosów 56-letniej aktorki. Nicole Kidman przywróciła do łask jasny, chłodny odcień blondu. Nie od dziś wiadomo, że blond tonacja odmładza, a gwiazda jest tego najlepszym przykładem.

Bob w stylu Nicole Kidman – komu pasuje?

Nicola Kidman ma dość pociągłą twarz, a cięcie w stylu boba jeszcze bardziej ją wysmukla i podkreśla kości policzkowe. Z kolei chłodny blond dodał charakteru jej porcelanowej skórze, automatycznie odejmując jej co najmniej kilka lat. Fryzura bob sprawdza się świetnie u dojrzałych kobiet, które potrzebują zmiany i odświeżenie wizerunku. To cięcie jest na tyle uniwersalne, że pasuje do każdego typu urody i sprawdza się u kobiet w każdym wieku (wystarczy spojrzeć na przekrój wiekowy gwiazd, które noszą boba).