Emily Ratajkowski w najmodniejszej fryzurze na wiosnę 2024 na Paris Fashion Week 

Z trwającego obecnie tygodnia mody w Paryżu czerpiemy garściami. To wydarzenie dyktuje trendy na najbliższe tygodnie, a nawet miesiące, jest też fenomenalnym źródłem inspiracji. Bo wystarczy spojrzeć na Emily Ratajkowski, żeby wiedzieć, że o tej fryzurze jeszcze będzie głośno.

Emily Ratajkowski

Wypielęgnowane, hollywoodzkie fale miały swój moment świetności, jednak teraz ustępują miejsca naturalnym lokom. Lekko spuszonym, niekoniecznie idealnie zarysowanym sprężynkom, które tworzą na głowie maksimum objętości. Właśnie na taką fryzurę zdecydowała się Emily Ratajkowski. Na Paris Fashion Week pokazała się w sukience mini z długim rękawem, delikatnych baletkach, w ręce trzymając skórzane okrycie oraz torebkę. Czarny, minimalistyczny total look w pełni pozwolił skupić się na detalach – w przypadku modelki zdecydowanie była to fryzura. Ratajkowski, która słynie ze swoich prostych i gładkich włosów, tym razem zdecydowała się na objętość i loki. Naturalna, swobodna fryzura nadała stylizacji niepowtarzalnego charakteru. 

Zendaya w naturalnej fryzurze na premierze Diuny 2

Ostatnia pojawienie się Zendayi na Fashion Weeku echem poniosło się po sieci również za sprawą fryzury, w której pojawiła się na pokazie kolekcji Schiaparelli wiosna-lato 2024. 

Tym razem wracamy do looku aktorki sprzed zaledwie kilku dni, w którym pojawiła się na promocji "Diuny 2" w Nowym Jorku. Burza loków z pasmami sięgającymi talii, chociaż nie była punktem głównym stylizacji, z pewnością jej dopełniała. Podobnie, jak w przypadku Ratajkowski, królowała maksymalna objętość ponad idealnie podkreślony skręt. Wręcz przeciwnie – loki specjalnie zdają się być nieco rozczesane, aby stworzyć efekt puchu.

Zendaya

Najmodniejsza fryzura na wiosnę 2024. Na Fashion Week też króluje objętość

Na Fashion Week nie tylko Emily Ratajkowski pojawiła się w takim wydaniu. Oto kilka inspiracji, które udowadniają, że wiosną 2024 loki nosimy w "nieuporządkowanym" stylu.

loki

loki

loki