Sezon drugi serialu "Euforia" z Zendayą w roli głównej już niedługo!

Fani "Euforii" nareszcie się doczekali! Przełomowy serial HBO powróci już niebawem. Produkcja, w której występuje zdobywczyni nagrody Emmy - Zendaya, zdobył rzeszę zagorzałych fanów i pozwolił wybić się początkującym gwiazdom, takim jak Hunter Schafer, Barbie Ferreira, Jacob Elordi i Alexa Demie. Swoją premierę miał w 2019 roku i po 2 latach w końcu przyszedł czas na kolejną część. Krótki klip daje wgląd w to, co nadejdzie w drugim sezonie i podkreśla powrót wyróżniających się postaci serialu, w tym Julesa, Nate'a, Cassie, Maddy i innych. W zwiastunie drugiego sezonu możemy zobaczyć główną bohaterkę Rue Bennett, w której rolę wciela się Zendaya, tańczącą do piosenki Franka Sinatry "Call Me Irresponsible". Bohaterka ewidentnie wróciła do złych nawyków związanych z uzależnieniem od narkotyków. Tego jak dalej potoczą się losy dziewczyny oraz innych bohaterów, dowiemy się już 9 stycznia. 

"Euforia" - o czym opowiada serial HBO z Zendayą w roli głównej?

Serial w reżyserii Sama Levinsona opowiada historię 17-letniej Rue Bennett - dziewczyny uzależnionej od narkotyków, walczącej z nałogiem. Jej życie gwałtownie się zmienia, gdy poznaje transseksualną dziewczynę, Jules Vaughn, która przeprowadziła się do miasta i tak, jak główna bohaterka, szuka swojego miejsca na ziemi. W „Euforii” licealiści poszukują własnej tożsamości i miejsca w społeczeństwie pełnym traum, przemocy, seksu i narkotyków. W obsadzie są m.in. Zendaya, Hunter Schafer, Jacob Elordi, Sydney Sweeney, Alexa Demie i Storm Reid.

"Euforia" sezon drugi - kiedy premiera?

Mimo trudności związanych z wybuchem pandemii koronawirusa, sezon drugi na szczęście dojdzie do skutku i pojawi się już 9 stycznia 2022 roku. W międzyczasie, aby umilić czas oczekiwania na kolejny sezon, producenci postanowili wypuścić 2 odcinki specjalne "Trouble Don't Last Always" oraz "Fuck Anyone Who's Not A Sea Blob".