Gratka dla fanek animacji i historii z okresu nastoletniego! "Przeznaczenie: Saga Winx" od Netflix to aktorska wersja znanej włoskiej kreskówki pod tytułem "Winx Club" autorstwa Iginio Straffiego. W sieci pojawił się już zwiastun, co więcej, znamy już obsadę oraz datę premiery nowej produkcji dla młodzieży od amerykańskiej platformy. 

Wróżki Winx na Netflix! Właśnie powstał serial na podstawie animacji sprzed lat

"Przeznaczenie: Saga Winx" to opowieść o dorastających wróżkach, uczęszczających do szkoły z internatem o nazwie Alfea. W placówce uczą się korzystać ze swoich talentów i mocy. Ale to nie tylko opowieść o magii, bohaterki przeżywają również miłosne rozterki oraz... walczą z potworami! W nowym serialu Netflix zobaczymy m.in. Abigail Cowen, Hannah van der Westhuysen, Precious Mustapha, Eliot Salt, Elishę Applebaum, Sadie Soverall, Freddie'go Thorpa, Danny'ego Griffina, Theo Graham i Jacoba Dudmana.

Przypomnijmy, animowany serial "Klub Winx" zadebiutował w 2004 roku i doczekał się aż 9. sezonów. W sprzedaży pojawiły się również różne gadżety z Winx, m.in. zabawki i komiksy.

Premiera nowego serialu Netflix zaplanowana jest na 22 stycznia 2021 roku. Twórcą i showrunnerem serialu jest Brian Young, autor serii "Pamiętniki wampirów". 

"Przeznaczenie: Saga Winx": zwiastun