Dowiedz się wszystkiego o naturalnych kosmetykach podczas warsztatów z marką Alba1913! 

Marka Alba1913 zaprasza wszystkie miłośniczki i miłośników naturalnych kosmetyków na wspaniałe warsztaty z aromaterapii. Kameralne, zjawiskowo pachnące, odprężające i inspirujące spotkanie odbędzie się w designerskiej przestrzeni wyjątkowego hotelu PURO w Poznaniu i Krakowie. Po Nowym Roku warsztaty odbędą się również w Warszawie w nowym butiku marki Alba1913 w Elektrowni Powiśle. Warsztaty umożliwią zgłębienie tajników tworzenia naturalnych kompozycji olejkowych i zdradzą właściwości prawdziwych olejków eterycznych. Spotkanie jest świetną formą poznania techniki tworzenia od podstaw kompozycji zapachowych a później produktów, czyli skupieniem naszych zmysłów na roślinach. 

Podczas warsztatów można konfrontować swoje wyobrażenie o zapachu danego surowca z jego prawdziwą głębią, ale czasem też dla kontrastu pokazujemy sztuczne kompozycje zapachowe - mówi Łukasz Rychlicki, który zarządza rodzinną firmą i prowadzi tę ekskluzywną edycję warsztatów Alby w hotelach PURO.

 

 

Kosmetyki Alba1913 - idealne dla miłośników natury

Alba1913 jest niezależną, polską marką kosmetyków naturalnych, która czerpie ze stuletniej rodzinnej tradycji aptecznej i zielarskiej. Alba1913 pozwala odkryć naturalne kosmetyki premium do pielęgnacji twarzy i ciała, olejki do aromaterapii oraz wegańskie świece do masażu. Wszystko zgodne ze standardami CLEAN BEAUTY. Marka współpracuje z wybranymi butikami, makijażystami i gabinetami oraz designerską siecią hoteli PURO. Kosmetyki z ekskluzywnej linii Alba1913 for Puro Hotels można znaleźć w każdej łazience sieci PURO, a receptury oparte na olejkach eterycznych i ekstraktach odkrywane są podczas seansów w Prisma SPA w hotelach w Gdańsku, Krakowie, Łodzi i Warszawie. Na stronie marki dostępne są jeszcze bilety na warsztaty w Krakowie, które odbędą się 9 grudnia. Biegnijcie kupować!

https://alba1913.pl/products/warsztaty-aromaterapii-w-puro-krakow-09-12-21?_pos=1&_sid=75f65dec6&_ss=r