Kate Middleton nie tylko znana jest z wysmakowanego stylu, ale księżna może pochwalić się też idealną cerą. Od dłuższego czasu wszyscy się zastanawiają czego używa albo jakie zabiegi na twarz stosuje księżna. Oprócz delikatnych zmarszczek mimicznych Kate wygląda zawsze promiennie. Niedawno prawda wyszła na jaw. Informację ujawnił Carl Ray, były wizażysta Michelle Obamy. Mężczyzna przyznał, że była Pierwsza DAma USA używa kosmetyku anti aging, który poleciła jej Kate Middleton. O jaki produkt chodzi? 

Ulubione serum Gwyneth Paltrow i Naomi Watts jest hitem. Kupisz je również w Polsce!  >>

To ulubiony krem na zmarszczki Kate Middleton i Michelle Obamy. W jego składzie znajdziecie organiczny botoks, a na dodatek kupicie go także w Polsce!

Który kosmetyk przeciwzmarszczkowy odpowiada za idealną cerę Kate Middleton i Michelle Obamy? To Biotulin Supreme Skin Gel, zawierający składnik potocznie nazywany organicznym lub naturalnym botoksem. Chodzi o spilantol, substancję należącą do grupy alkiloamidów, pozyskiwaną z rośliny Acmella Oleracea (znieczuliczka), którą początkowo używano głównie w preparatach przeciwbólowych i łagodzących np. na ból zęba. Dopiero później odkryto jego właściwości przeciwstarzeniowe. Stosowany zewnętrznie rozluźnia rysy twarzy, a dokładnie wygładza kurze łapki, zmarszczki na czole, gładziznę pomiędzy brwiami i fałdy nosowo-wargowe. 

Drugim ważnym składnikiem tego żelu przeciwzmarszczkowego jest nawilżający kwas hialuronowy. Biotulin poleca też Meghan Markle, a pierwsze efekty są widoczne po miesiącu stosowania.

W ofercie marki Biotulin znajdziemy również krem do twarzy Daynite24+ oraz krem do opalania Biotulin UV30. Wszystkie produkty kupicie w Polsce, m.in. na platformie Douglas. A za kosmetyk używany przez Kate Middleton zapłacimy 219 zł.