Z wypiekamy na twarzy czekamy na kolejne sezony ulubionych seriali, czy słynne produkcje, które jeszcze nie dawno oglądaliśmy w kinach. Netflix i HBO prześcigają się w kolejnych nowościach, ale niestety to ma swoje dwie strony medalu - z "biblioteki" pełnej tytułów znikają kolejne tytuły. To dotyczy też pewnego hitu kinowego sprzed kilku lat.

Ten słynny film zaraz zniknie z platformy HBO Go! Zagrała w nim Meryl Streep. O jaki tytuł chodzi?

Jeszcze tylko przez kilka dni użytkownicy platformy HBO Go będą mieli możliwość obejrzenia filmu "Diabeł ubiera się u Prady", a dokładnie do 31 stycznia tego roku. Mimo, że premiera tej produkcji odbyła się w 2006 roku, do dziś ten tytuł wzbudza sporo emocji, a memy z cytatami co jakiś czas trafiają do kanałów społecznościowych - są ponadczasowe! Za rolę Mirandy Priestly Meryl Streep zdobyła Złotego Globa dla najlepszej pierwszoplanowej aktorki w komedii lub musicalu, a sam film otrzymał dwie nominacje do Oscarów oraz pięć nominacji do nagród BAFTA. Anne Hathaway ugruntowała swoją pozycję pierwszoligowej gwiazdy komedii w Hollywood.

"Diabeł ubiera się u Prady": kadr z filmu

O czym jest "Diabeł ubiera się u Prady"? To ekranizacja głośnej powieści Lauren Weisberger. Młoda dziewczyna zdobywa upragnioną pracę w jednym z najbardziej prestiżowych nowojorskich magazynów poświęconych modzie, mając nadzieję, że otworzy jej to drogę do wielkiej kariery. Pech w tym, że jej bezwzględna szefowa to kobieta z piekła rodem. W rolach głównych wystąpili: Meryl Streep, Anne Hathaway, Emily Blunt, Stanley Tucci, Adrian Grenier, a także Simon Baker.

"Diabeł ubiera się u Prady": zwiastun