"Wiedźmin": animowana wersja serialu już wkrótce

Jeszcze przed udostępnieniem na platformie "Wiedźmina" nowa produkcja Netflix budziła ogromne emocje wśród fanów książkowej sagi i gier na ich podstawie. Już sam trailer zachwycał internautów, którzy nie kryli zachwytu w komentarzach: "Wygląda w końcu na serial na jaki zasługiwała ta cudowna saga o Geralcie" pisali fani. Sukces był pewny i nie trzeba było na niego długo czekać: ledwie cztery tygodnie później wiadomo już, że pierwszy sezon "The Witcher" zgromadził 76 milionów widzów przed ekranami komputerów i był największą premierą w historii platformy. 

Te seriale Netflix nie doczekają się kolejnych sezonów. Które projekty anulowano w 2020 roku? >>

Henry Cavill o serialu "Wiedźmin": "postać Geralta mnie fascynuje. A presja ze strony fanów motywowała do tego, żeby wypaść jak najlepiej" >>

Drugi sezon ma zostać pokazany premierowo w 2021 roku, ale to nie wszystko: niedawno pojawiły się plotki, które szybko potwierdzili na Twitterze przedstawiciele Netfliksa: platforma szykuje animowaną wersję serialu (tym razem dotyczącą "nowego zagrożenia dla Kontynentu"). Za jego produkcje ma odpowiadać koreańskie Studio Mir, znane między innymi z "The Legend of Korra'. "The Witcher: Nightmare of the Wolf", bo taki tytuł nosi planowana produkcja, będzie oparta na książkowej sadze o "Wiedźminie". W ekipie produkcyjnej mają znaleźć się między innymi showrunnerka Lauren Schmidt Hissrich i scenarzysta Beau DeMayo, ale póki co nie podano jeszcze planowanej daty premiery animowanego "The Witcher". Zagraniczne serwisy sugerują jednak, że animowany "Wiedźmin" będzie nam umilał czas czekana na drugi sezon serialu. 

Przypomnijmy, że "The Witcher" to amerykańsko-polski serial fantasy produkcji oryginalnej Netflix na podstawie opowiadań Andrzeja Sapkowskiego z tomów "Miecz przeznaczenia" oraz "Ostatnie życzenie". Fabuła przedstawia przygody Geralta z Rivii (w tej roli Henry Cavill), samotnego zabójcy, który trudni się łowieniem potworów oraz dwóch kobiet, z którymi splatają się jego losy: czarodziejki Yennefer (Anya Chalotra) i księżniczki Ciri (Freya Allan). Kontynent - świat w którym żyją - pogrąża się w coraz większym chaosie. 

Te dwa słynne seriale na Netflix zaraz znikną z platformy. O jakie tytuły chodzi? >>