Internauci, a zwłaszcza fani Charlize Theron są zaskoczeni. Aktorka właśnie spędza czas na planie nowego filmu, a co za tym idzie, kolejny raz zmieniła fryzurę. Już jakiś czas temu ta piękna 44-latka pożegnała się ze swoimi słynnymi blond lokami. Ostatnio pokazuje się w ciemnych włosach - niektórzy uważają, że ta koloryzacja sprawiła, że gwiazda wygląda poważnie, a samo cięcie ją postarza. Jeśli zobaczycie nowe uczesanie aktorki to z pewnością będziecie zszokowani.

Modne fryzury: tweed hair, czyli trend na balayage znów jest hitem w salonach fryzjerskich [jesień 2019] >>

Ta fryzura była modna w latach 90. Dziś uwielbiają ją Kendall Jenner, Bella Hadid i Lucy Boynton >>

Modne fryzury jesień-zima 2019/2020 >>

Modna fryzura sprzed kilku lat. Lansuje ją teraz Charlize Theron

Nowe włosy Charlize Theron trafiły już na pierwsze strony portali internetowych i to na całym świecie. Powód? Metamorfoza jest zaskakująca. Zmiana związana jest z nowym filmem, w którym aktorka gra jedną z głównych ról. Chodzi o kolejną, bo już 9. część "Szybkich i wściekłych". Z tego powodu Theron ma teraz fryzurę o nazwie "bowl cut". W Polsce nazywana jest potocznie "fryzurą na garnek". Tak, dobrze czytacie. Chodzi właśnie o uczesanie dziś pojawiające się u bohaterów internetowych memów. Wersja Charlize jest zapewne inspirowana jest stylem Lindy Evangelisty. Supermodelka lansowała te włosy pod koniec lat 80. na okładkach ELLE czy Vogue (zobaczcie poniżej).

Stylista fryzur Adir Abergel postanowił unowocześnić cięcie w stylu "bowl cut". Dlatego Charlize Theron nie wygląda jak bohaterka zabawnych grafik. Włosy gwiazdy docenili już m.in. January Jones, Xavier Dolan, Michael B. Jordan, Christina Ricci, czy Tyrese.