Brwi się zagęściły, stały się ciemniejsze, a same włoski grubsze. Udało mi się w końcu uzyskać taki kształt brwi o jakich marzyłam. Nie muszę już podkreślać ich za pomocą cienia” – napisała 25-letnia Ola. To nie jest recenzja microbladingu ani laminacji, lecz opinia o jednej z najlepiej ocenianych odżywek do brwi na rynku – Orphica Brow. Jej codzienna aplikacja potrafi zastąpić kosztowną stylizację brwi u kosmetyczki, hennowanie i czasochłonny, poranny makijaż. Wymarzyłaś sobie mocne, gęste łuki brwiowe jak u modelek Clary Berry czy Taylor Hill? Ten kosmetyk załatwi sprawę – musisz tylko być systematyczna i uzbroić się w cierpliwość.

Bardzo fajny produkt. Nie muszę po nim spędzać 15 minut na modelowaniu, przyciemnianiu i uzupełnianiu pustych miejsc, gdzie jeszcze do niedawna nie było włosków. Odżywka zagęściła i ładnie przyciemniła mi brwi” – brzmi kolejna pozytywna recenzja, tym razem od Emilii. I może nie pisałybyśmy o tym genialnym kosmetyku, gdyby nie promocja, która po prostu nie może przejść wam koło nosa. Bo właśnie teraz odżywkę Orphica Brow kupicie aż 40% taniej. Dlaczego warto ją przetestować?

Jak działa odżywka Orphica Brow?

Formuła odżywki zawiera cztery składniki aktywne stymulujące porost brwi: przyspieszające wzrost włosków peptydy, ekstrakt z korzenia żeń-szenia poprawiający ukrwienie skóry i wzmacniający macierz włosa, kolagen oraz wyciąg z pokrzywy. Ta kompozycja działa na tyle skutecznie i intensywnie, że wystarczą 4 tygodnie codziennej aplikacji odżywki, aby zauważyć wyraźne zagęszczenie i przyciemnienie łuków brwiowych. Co ważne, efekty stosowania produktu zostały potwierdzone przez kosmetologów. Odżywka została też przebadana pod kątem dermatologicznym, więc nie powinnaś doświadczyć żadnych podrażnień okolic oczu.

Jak stosować odżywkę Orphica Brow?

To banalnie proste – po prostu codziennie na wieczór, po demakijażu i oczyszczeniu twarzy, pociągnij brwi odżywką nałożoną na aplikator. Wystarczy aplikować ją raz dziennie, nie częściej. Pełny efekt osiągniesz po 8 tygodniach.