Pamiętacie unicorn latte? Tęczowy napój stał się hitem na całym świecie oraz jednym z największych trendów kulinarnych 2017. Bazuje na mleku roślinnym i super foods, które nadają mu niezwykły kolor. Równie mocne wrażenie robi cappucino serwowane z jadalnym brokatem. Taką kawę można wypić w kawiarni Coffee By Di Bella znajdującej się w Indiach. Czy bariści jeszcze mogą nas czymś zaskoczyć? Okazuje się, że tak.

Japoński Starbucks wpadł na pomysł, by urozmaicić modne, pobudzające cold brew. Tak powstał napój, który zmienia kolor!

Tę pozycję w menu zamówicie w to lato - Butterfly Lemonade Cold Brew świetnie orzeźwia i przybiera kilka barw na raz. Zawdzięcza to naturalnym barwnikom pochodzącym z roślin. Zwiera błękitny groszek (nazywany niebieską matchą), kwiat motyla oraz lemoniadę. Egzotyczne połączenie czyni kolorowe cold brew zastrzykiem energii!

Mamy nadzieję, że cold brew zmieniające kolor pojawi się także w Europie. W Londynie sieciówka wprowadziła duże zmiany - opłatę za plastikowe kubki na wynos, które nie są przyjazne dla środowiska. To ma nakłonić kawoszy do przynoszenia do kawiarni własnego naczynia. Popieramy ten pomysł.