Jak to możliwe? "Plotkara" to hit, który nadal oglądamy chętnie (podobnie jak "Przyjaciół"). Okazuje się, że niedługo ten przywilej może się skończyć... Spieszcie się, bo jeszcze tylko przez kilka tygodni będziecie mogli podziwiać Blake Lively i Leighton Meester, czyli serialową Serenę van der Woodsen i Blair Waldorf na Netflix. 

"Plotkara" zniknie z Netflixa? Poznaj najnowsze informacje

Jak zapewne już wiecie szykuje się reboot "Gossip Girl". Nowe odcinki z całkiem nową obsadą zamówiła platforma HBO Max, choć pierwowzór produkowany był przez CW. Już wiemy, że nowa "Plotkara" będzie hitem - każda informacja na ten temat jest chętnie komentowana, a twórcy powoli ujawniają też zdjęcia z planu filmowego. Do tej pory stare odcinki były dostępne na Netflix, ale to się zmieni i to całkiem niedługo. 

Jak podają branżowe media (w tym polskie). "Plotkara" zniknie z biblioteki Netflix i to na dobre. Powodem jest licencja, która niedługo się kończy. Już wiemy, że nasz ukochany serial będzie dostępny na tej platformie tylko do końca roku. Oficjalnie podano, że z początkiem stycznia "Plotkara" zostanie wykasowana z Netflixa w USA i Kanadzie (całe 6. sezonów!). A jak będzie z pozostałymi, 32 krajami? Prawdopodobnie czeka nas to samo. Warner Bros, właściciel tej produkcji, chce żeby ten tytuł, prędzej czy później, był dostępny tylko na HBO, gdzie odbędzie się premiera nowej wersji "Gossip Girl". 

"Plotkara": mamy najnowsze zdjęcia z planu serialu. Jak wygląda kontynuacja kultowego tytułu? >>

Przypomnijmy, "Plotkara" była emitowana w latach 2007-2012 i doczekała się sześciu sezonów. W obsadzie znaleźli się m.in. wspomniana już Blake Lively i Leighton Meester, a także Penn Badgley, Chace Crawford, Ed Westwick, Taylor Momsen, Jessica Szohr, Kelly Rutherford, Matthew Settle, Zuzanna Szadkowski oraz Michelle Trachtenberg. Stacja CW, w której pokazano "Gossip Girl", ma na swoim koncie takie hity, jak "Riverdale", "Nie z tego świata", "Arrow", "Pamiętniki wampirów", "America’s Next Top Model", "Pogoda na miłość", "Dynastia", a także "Jane the Virgin".