Plotki okazały się prawdą i dziś już wiemy (na 100%!), że "Plotkara" doczeka się premierowych odcinków. Kultowy serial stacji CW, emitowany w latach 2007-2012, docenialiśmy za wciągające intrygi, romanse głównych bohaterów, świetną obsadę (Blake Lively i Leighton Meester) oraz świetne stylizacje. W połowie lipca do mediów trafiła informacja, że trwają prace nad nową wersją "Gossip Girl", a kolejny sezon zostanie wyemitowany na (również nowej) platformie o nazwie HBO Max. Niestety od razu ostudzono nas zapał - w premierowej "Plotkarze" nie zobaczymy naszych ulubionych bohaterów. Magazyn Variety podał, że kolejna "Plotkara" będzie opowiadać historię nowej generacji nastolatków z prywatnej szkoły w Nowym Jorku, osiem lat po finale kultowej "Gossip Girl". Premierowe show będzie liczyło sobie 10 odcinków. Podczas słynnego Comic-Con 2019 w San Diego ujawniono, że oba show prawdopodobnie będzie łączyła  Kristen Bell, czyli narratorka w serialu.

Leighton Meester jest w ciąży! Gwiazda spodziewa się drugiego dziecka >>

"Plotkara": czy Chace Crawford pojawi się w nowej wersji serialu? >>

Kristen Bell pojawi się w nowej wersji serialu "Plotkara"?

Pamiętacie jej słynne "xoxo Gossip Girl"? To głos Kristen Bell, amerykańskiej aktorki z polskimi korzeniami, która na swoim koncie ma też takie produkcje jak "Jaki ojciec, taka córka", "Złe mamuśki", "Szefowa", "Dobre miejsce", "Pewnego razu w Rzymie", "To znowu ty", "Burleska", czy serial "Veronica Mars". 39-latka została zapytana przez E! News, czy producenci zaoferowali jej angaż w serialu "Plotkara". Co odpowiedziała? "Być może, ale nie powiem". Amerykańscy dziennikarze zgodnie stwierdzili, że jej wypowiedź jednoznacznie świadczy o tym, że Bell prowadzi rozmowy z twórcami "Gossip Girl". 

Nie tylko "Plotkara" trafi do HBO Max. Już zapowiedziano, że do platformy trafią również "Przyjaciele", "Bajer z Bel-Air" czy "Słodkie kłamstewka". W obsadzie pierwowzoru, oprócz Lively i Meester, zagrali również Penn Badgley, Chace Crawford, Ed Westwick, Taylor Momsen, Jessica Szohr, Kelly Rutherford, Matthew Settle, Zuzanna Szadkowski oraz Michelle Trachtenberg. 

Głos Kristen Bell w serialu "Plotkara":