O tym, że "Plotkara" powróci wiemy od kilku miesięcy. Oczywiście wszystko zaczęło się od plotek - o wznowieniu produkcji marzyło tysiące fanów na całym świecie. Ich modlitwy zostały w końcu wysłuchane. W połowie sierpnia tego roku ujawniono, że podczas ostatniej konferencji Television Critics Association szef kanału CW, Mark Pedowitz przyznał:  "Trwają wstępne dyskusje. Nie wiem nawet jak to będzie wyglądało. Wiele zależy od Warner Bros. oraz Josha Schwartza i Stephanie Savage. Nie chcemy tego robić bez nich." Następnie Warner Media potwierdził te doniesienia o "Plotkarze". Wiemy też, że premierowe "Gossip Girl" pojawi się na nowej platformie HBO Max. A co z naszą ulubioną obsadą? Początkowo podano, że nie zobaczymy Blake Lively, Leighton Meester czy pozostałych gwiazd... Czyżby to miało się zmienić?

"Plotkara": Chace Crawford pojawi się w nowej wersji serialu?

Magazyn Variety podał, że nowa "Plotkara" będzie opowiadać historię osiem lat po finale kultowej "Gossip Girl" o nowej generacji nastolatków z prywatnej szkoły w Nowym Jorku. Premierowe show będzie liczyło sobie 10 odcinków. To o co chodzi z plotkami na temat powrotu serialowego Nate'a Archibalda do telewizji? Aktor, czyli Chace Crawford jest otwarty na wszelkie propozycje, ale...

"Zagrałbym pewnie czyjegoś tatę!" - przyznał się rozbawiony Amerykanin w rozmowie z EW. "Nie mam pojęcia, czy do tego dojdzie, ale uwielbiam Josha oraz Stephanie i jeśli będą mnie chcieli, to trudno mi będzie odmówić".

Niestety nadal nie wiemy kto dostał rolę i kogo zaproszono na casting. Jedno jest pewne - trwają prace nad scenariuszem do nowej "Plotkary".

 "Plotkara" to ulubiony serial wśród nastolatków, ale nie tylko. Intrygi, romanse, a także niesamowite stylizacje przyczyniły się do tego, że produkcja szybko została okrzyknięta kultową. Opowieść o bogatych nastolatkach mieszkających w USA emitowana była w latach 2007-2012 na kanale CW i doczekała się aż sześciu sezonów. W obsadzie znaleźli się m.in. Blake Lively i Leighton Meester, a także Penn Badgley, Chace Crawford, Ed Westwick, Taylor Momsen, Jessica Szohr, Kelly Rutherford, Matthew Settle, Zuzanna Szadkowski oraz Michelle Trachtenberg.

HBO Max, gdzie pojawi się reboot serialu "Plotkara", zadebiutuje wiosną przyszłego roku i to właśnie tam trafią wszystkie sezony kultowych produkcji, takich jak "Przyjaciele", "Bajer z Bel-Air" czy "Słodkie kłamstewka".

via GIPHY