Gdy kilka miesięcy temu do mediów trafiła informacja, że powstaną nowe odcinki "Gossip Girl" - fani serialu byli wniebowzięci. W końcu spełniło się ich największe marzenie. Kiedy pierwsze emocje trochę opadły, dowiedzieliśmy się, że w premierowej "Plotkarze" nie zobaczymy jednak Blake Lively czy Leighton Meester. Okazuje się, że w kolejnych "epizodach" pojawi się całkiem nowa obsada. Co jeszcze wiemy?

Nowa "Plotkara" - informacje o kontynuacji "Gossip Girl"

Na pierwszych ujawnionych zdjęciach z planu widać jak nowa ekipa siedzi na schodach Metropolitan Museum of Art, gdzie wcześniej czas spędzały Serena i Blair. Bohaterowie ubrani są w mundurki Constance & St. Jude's mają na sobie najbardziej trendy dodatki. Przypomnijmy, "Plotkara" nie tylko wciągała nas swoją fabułą, ale do dziś pamiętamy najlepsze stylizacje bohaterek serialu. 

W obsadzie znalazły się głównie nowe twarze: Thomas Doherty, Emily Alyn Lind, Whitney Peak, Jordan Alexander, Zión Moreno, Adam Chanler-Berat, a także Tavi Gevinson. Ostatnią wymienioną 24-letnią aktorkę możecie znać z czasów, gdy była blogerką i założycielką magazynu "Rookie". Uwaga, będzie nawiązanie do pierwotnej wersji "Plotkary, a jest nim głos narratorki. Kristen Bell znów powie widzom: XOXO, Gossip Girl. 

Emily Alyn Lind zagra główną rolę w nowej "Plotkarze". Zobaczcie, kto zostanie nową Sereną van der Woodsen >>

Nowa "Plotkara": zdjęcia z planu

W agencjach fotograficznych można znaleźć już zdjęcia z planu. "Plotkara" będzie oczywiście opowiadać o sprawach sercowych młodych nowojorczyków, ale nie zabraknie też tajemnic, dramatycznych sytuacji oraz... świetnych kostiumów. Fotografie z listopada ukazują modne skórzane płaszcze, popularne slip dress, swetry w kratę, długie koszule typu oversize oraz... suknie wieczorowe!

Nowa "Plotkara": premiera serialu

Dokładna data nie jest jeszcze znana, ale wiemy, że "Plotkara" pojawi się już latem na platformie HBO Max. Do tej pory produkcje sygnowane właśnie przez HBO Max od razu trafiały do Polski na znane nam HBO Go. Czy tak będzie i tym razem? Mamy taką nadzieję. 

"Plotkara" była emitowana w latach 2007-2012 i doczekała się sześciu sezonów.