"Plotkara" 2021: obsada serialu

W sieci pojawiły się zdjęcia nowej obsady "Plotkary", która sfotografowana została na słynnych schodach Metropolitan Museum of Art (tych samych, gdzie w regularnie widywaliśmy na ekranie Blair, Serenę i resztę bohaterów głośnej produkcji). Główni bohaterowie, na wzór swoich pierwowzorów, ubrani są w mundurki Constance & St. Jude's, które uzupełnili najmodniejszymi dodatkami, makijażem czy fryzurami sezonu, ale też imprezowe sukienki nawiązujące do wybiegowego haute couture. Już czujemy, że serialowe kostiumy na nowo wpłyną na branżę mody i będą masowo odtwarzane na Instagramie. 

Obsada? Tavi Gevinson (tak, założycielka "Rookie" i dawna blogerka, która ma na swoim koncie kilka świetnych ról), Thomas Doherty, Emily Alyn Lind, Whitney Peak, Jordan Alexander, Zión Moreno oraz Adam Chanler-Berat. Poniżej załączamy zdjęcia z planu, które obiegły już Twitter: 

"Plotkara" 2021: premiera. Gdzie obejrzeć serial?

Nową "Plotkarę" wyprodukuje HBO Max, a zdjęcia do serialu ruszyły w zeszłym miesiącu. Według zapowiedzi trafi na ekrany stacji już latem 2021. Producent Joshua Safran podkreśla, że chociaż formuła "Gossip Girl" będzie podobna do pierwszych sezonów, kontynuacja produkcji ma być właściwie jej rozszerzeniem - można się spodziewać większego zróżnicowania oraz poruszenia wątku queer. 

"Plotkara": 2021. Co trzeba wiedzieć?

Akcja nowego sezonu "Plotkary" będzie miała miejsce osiem lat po zakończeniu znanej przez nas historii, stąd nowi bohaterowie. Producenci potwierdzili jednak, że głos narratorki - tytułowej Plotkary - nie zmieni się: będzie to dobrze znana Kristen Bell. Serwis z plotkami zastąpią oczywiście media społecznościowe. Pierwsze odcinki reżyseruje Karena Evans, poza tym nad serialem czuwa dobrze znana ekipa: Josh Schwartz, Joshua Safran i Stephanie Savage

Czekacie? My bardzo. XOXO, Gossip Girl