Już kilka dni temu informowaliśmy was, że Anna Lewandowska już niedługo ujawni nazwę i specyfikę swojej premierowej marki. Fani trenerki od początku plotkowali, że może chodzić o kosmetyki. Udało nam się również dotrzeć do informacji o nowej spółce, którą Lewandowska nawiązała z polskim przedsiębiorstwem Alkemie, specjalizującym się w produkcji kosmetyków naturalnych. Według wpisu w KRS spółka nosi nazwę Moodiphy - ta nazwa pojawiła się również w informacji o wydarzeniu promującym produkty sygnowane przez Anną Lewandowską. Dziś już wiemy, że kosmetyki mają etykietę z nazwą "Phlov By Anna Lewandowska". 

Anna Lewandowska w modnym płaszczu od polskiej marki. Kupicie go teraz za niższą cenę >>

Anna Lewandowska z modną torebką. To model od polskiej marki >>

Anna Lewandowska dla 4F. Nowe zdjęcia z trenerką promujące kolekcję Welcome To The Club >>

Phlov By Anna Lewandowska - nowe kosmetyki od słynnej trenerki

Jak czytać nazwę nowej marki od Anny Lewandowskiej i co oferuje brand? Phlov (czytaj: flō) "nawiązuje do flow – czyli stanu pełnego zaangażowania w wykonywaną czynność, któremu towarzyszą radość, spokój i szczęście. Właśnie te doznania są motywem przewodnim marki. A to wszystko w duchu less waste, zgodnie ze światowymi trendami i w oparciu o najnowsze odkrycia z dziedziny psychodermatologii!" - możemy przeczytać na nowym profilu instagramowym żony Roberta Lewandowskiego. Oprócz naturalnych składników, takich jak roślinne soki z brzozy i korzenia yakon, bioaktywne wody owocowe, fermentowane minerały, superowoce, synbiotyki, ekstrakty z grzybów oraz adaptogenów, znajdziemy też "rewolucyjne odkrycie z dziedziny neuronauki - BRAIN-SKIN, czyli  połączenie między mózgiem i skórą, które umożliwia wpływanie na nastrój poprzez poprawę stanu cery". Pomyślano także o opakowaniach w duchu zero-waste. Stworzono je z materiałów nadających się do recyklingu: BIO-PET, szkła i trzciny cukrowej.

W ofercie Phlov By Anna Lewandowska znajdziemy aż 15 kosmetyków: balsam z technologią lipo-transformacji (89 zł), balsam wzmacniający efekty treningu (89 zł), probiotyczny żel do mycia (49 zł), żel do mycia z efektem mikrozłuszczającym (49 zł), peptydowy krem na okolice oczu (139 zł), odmładzające serum kwiatowe (99 zł), mikrozłuszczająca esencja nocna (139 zł), maska błyskawicznie upiększająca (99 zł), koncentrat biorewitalizujący (99 zł), liposomalny booster odmładzający (159 zł), 10-minutowa terapia złuszczająca (79 zł), ultra-nawilżający krem adaptogenny (159 zł), witalizująca mgiełka tonizująca (59 zł), żel do mycia twarzy z technologią mikropiany (59 zł). synbiotyczna pianka oczyszczająca (79 zł). 

Przypomnijmy, Anna Lewandowska ma na swoim koncie bestsellerowe książki, prowadzi treningi, markę Foods by Ann, platformę dla mam o nazwie Baby by Ann, centrum treningowe Healthy Center by Ann, aplikację Diet&Training by Ann, czy lokale Healthy Store. Czy Phlov By Anna Lewandowska odniesie podobny sukces - wiele na to wskazuje.