Noah Centineo i Camila Mendes w jednym filmie

Noah Centineo, gwiazda "Do wszystkich chłopców, których kochałam" ("To All the Boys I've Loved Before") i "Sierra Burgess jest przegrywem", znana z "Riverdale" Camila Mendes oraz Laura Marano, która popularność zdobyła m.in. w "Austyn i Ally" i "Lady Bird"zagrają w jednym filmie. I to nie byle jakim - bo nakręcony przez Netflix "The Perfect Date" będzie bardzo nowoczesną komedią romantyczną, która nam wszystkim da wiele do myślenia. 

Zobacz: Nowe seriale Netflix. Na nie czekamy!>>

"The Perfect Date": o czym jest?

Nowa film o miłości Netflix nie będzie zwykłą produkcją z nastoletnim romansem w tle. Chociaż o samej komedii jeszcze niewiele wiadomo, twórcy zdradzili zarys jej fabuły. Brooks Rattigan (w tej roli Noah Centineo) to licealista, który próbuje zebrać pieniądze, by pójść na studia. W końcu wpada na pomysł złożenia własnej, dość niecodziennej aplikacji randkowej, w której będzie odgrywał "nieistniejących chłopaków". Zaczyna więc umawiać się z różnymi dziewczynami, za każdym razem przyjmując inną osobowość (oczywiście chłopaka marzeń), co sprawia, że sam zaczyna się zastanawiać, kim tak naprawdę jest i na ile udajemy starając się o względy drugiej osoby. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Netflix US (@netflix) Sty 11, 2019 o 9:13 PST

Czekacie na tę produkcję? Nasza kryształowa kula przewiduje, że będzie prawdziwym hitem - ta aktorska trójka w końcu doskonale pasuje do takich klimatów. Kiedy premiera "The Perfect Date"? Póki co wiadomo tylko, że serial obejrzymy jeszcze w tym roku.